Author Topic: Psychometric Testing  (Read 2484 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline IkacVS

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival UK
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: 3rd ETO
Psychometric Testing
« on: 05/November/2017 »
Pozdrav svima.
Do sada sam radio kao elektrotehnicar na kontejnerskim i na balk brodovima.
Aplicirao sam bio na Carnival-a nakon cega su mi zakazali intervju preko telefona.
Nakon tog intervjua su mi rekli da sam uspesno prosao i zakazali "Final Stage" intervju preko skajpa.
Kada sam prosao i taj intervju dobio sam zvanicnu ponudu sto se tice plate, ugovora, receno mi je da ce mi napraviti CoC njihov itd.
Inace pozicija je 3rd ETO.
E sad ima jos nesto. Treba da radim i neki Psychomteric Test koji se sastoji iz 2 stage-a.
Hteo bih da pitam da li je neko ikada radio Psychometric Test? Koja su neka moguca pitanja itd.
Hvala unapred.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Psychometric Testing
« Reply #1 on: 06/November/2017 »
Ja sam ga radio pre par meseci. Samo se opusti i to je to. Sto vise znas, gore ces proci. Moj savet ti je a ne pokusavas da saznas :) . To je test koji ocenjuje tvoje osobine, nije nesto za sta se trebas niti mozes pripremiti.

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline IkacVS

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival UK
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: 3rd ETO
Re: Psychometric Testing
« Reply #2 on: 07/November/2017 »
A gde si radio taj test?
Doslo je do promene jer ce im jako brzo trebati 3rd ETO i dobio sam poziv da idem kod njih da radim taj test, u UK.
Inace taj agent mi je rekao da se test sastoji od par aspekta. Personality, technical ability, coordination, accuracy, stress tolerance, concentration. Takodje je rekao da ne trebam biti zabrinut oko toga, da lagano citam pitanja i iskreno odgovaram.
Nasao sam po netu dosta testova za vezbanje pa sam uzeo da pregledam cisto da znam o cemu se radi.
Hvala na odgovoru.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Psychometric Testing
« Reply #3 on: 08/November/2017 »
Ja sam ga radio u Svedskoj. Samo se opusti i lagano...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced