Author Topic: Sad ima intervju za Tomson ali cujem samo negativne komentare  (Read 2527 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline d-r.

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Thomson
  • Recruitment Agency: uspinjaca
  • Job Title: ass waiter
Zdravo,
Ja sam novi na ovaj forum, zelim da idem na brod kao ass.waiter na Carnival ali nema jos nista za intervju, rekli su mi da ce da bude duri januar-februar 2018, ali ja moram do Oktobar da se vratim. Sad ima na 4 Decembar za Tomson ali cujem samo negativne komentare. Ovaj Tomson odgovara mi radi datum ali plasi me ovo sto cujem lose komentare, a Carnival zelim radi mn drugovi sto su bile tamo i kazu da je ok. Neki savet? Sta da radim? Bice li neko drugo intervju u Decembru? P.S Ja sam iz Skoplje i sorry za losi srpsko-hrvatski

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Savet oko odlazak na brodu
« Reply #1 on: 13/November/2017 »
Pozdrav,
sledeci put probaj da ne stavljas temu ,, Savet'' u aktuelna ponuda poslova.
nisam siguran sta si tacno mislio pod rekli su mi? Vrv na agenciju? Uglavnom, od intervjua pa do ukrcaja ( naravno ako si im zanimljiv) obicno treba 2-3 meseca a nekad i duze. Ja sam licno Thomson odbio zbog niskih zarada, soba za cetvoro i situacija sa nezgodama.
Mozes da razmislis i o tome da u toku ugovora odes na odsustvo, zavisno od kompanije msm da moze nedelju dve zavisno koji je razlog sa tim da ti placas troskove prevoza..
Nadam se da sam malo pomogao :)

Offline d-r.

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Thomson
  • Recruitment Agency: uspinjaca
  • Job Title: ass waiter
Re: Savet oko odlazak na brodu
« Reply #2 on: 13/November/2017 »
Pozdrav,
sledeci put probaj da ne stavljas temu ,, Savet'' u aktuelna ponuda poslova.
nisam siguran sta si tacno mislio pod rekli su mi? Vrv na agenciju? Uglavnom, od intervjua pa do ukrcaja ( naravno ako si im zanimljiv) obicno treba 2-3 meseca a nekad i duze. Ja sam licno Thomson odbio zbog niskih zarada, soba za cetvoro i situacija sa nezgodama.
Mozes da razmislis i o tome da u toku ugovora odes na odsustvo, zavisno od kompanije msm da moze nedelju dve zavisno koji je razlog sa tim da ti placas troskove prevoza..
Nadam se da sam malo pomogao :)
Hvala ti puno.Mislio sam bas na to sto si ti naveo za Tomson. Mislim i ja najbolje da sacekam pa uzmem neko odsustv, bolje sacekam nego se vratim za 3 meseca hahaha

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Savet oko odlazak na brodu
« Reply #3 on: 13/November/2017 »
Izmedju ostalog, ako vec nije nista hitno, prepravi skroz CV i idi odmah za waitera. Moje je misljenje da se ne isplati ici kao ass. waiter a promocije iako imas znanje i vestine nisu brze. Eventualno ako si bas slab sa iskustvom onda...

Offline d-r.

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Thomson
  • Recruitment Agency: uspinjaca
  • Job Title: ass waiter
Re: Savet oko odlazak na brodu
« Reply #4 on: 13/November/2017 »
Izmedju ostalog, ako vec nije nista hitno, prepravi skroz CV i idi odmah za waitera. Moje je misljenje da se ne isplati ici kao ass. waiter a promocije iako imas znanje i vestine nisu brze. Eventualno ako si bas slab sa iskustvom onda...
Slab sam sa iskustvo, sasvim drugo zanimanje imam medical hhahaha

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


Offline Hatanas

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Front desk
Pozdrav,
Kade slusna negativni komentari? Bese ti na nekoja nivna prezentacija? Inaku jas cekam datum za ukrcaj za Tomson od nivnoto posledno intervju vo septemvri vo Belgrad sto bese.
Srekjno! :-)

Offline thedoctor

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: /
Pozdrav,
Kade slusna negativni komentari? Bese ti na nekoja nivna prezentacija? Inaku jas cekam datum za ukrcaj za Tomson od nivnoto posledno intervju vo septemvri vo Belgrad sto bese.
Srekjno! :-)
Imam dvajca drugari sto se momentalno na NCL i Carnival se rasprasale po kolegi sto bile na Tomson deka ne e bas ok, ma da normalno nemora da znaci relativno e toa sekako. Za sto dobi rabota? Prv pat ides? Kako pomina na intervju?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk