Author Topic: Viking River Cruises  (Read 87315 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline sneguljicica

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #75 on: 07/February/2012 »
Pozdrav svima!
Evo posle podužeg vremena da se javim. Bila sam na intervjuu u Zagrebu 6. decembra i prošla sam. U subotu sam dobila ugovor mailom,sezona mi počinje 20.maja do 4. decembra,brod Prestige. Pozicija cabin stewardess. U medjuvremenu,tj.prošlu celu 2011. sam bila na Carnival Destiny. Pošto sam pogubila veze sa ovim forumom,treba mi malo vremena da vidim gde šta da postujem,ali u svakom slučaju,koga šta zanima,samo neka pita,stojim na raspolaganju! Dok ne odeš negde,ne znaš koliko znači brz i dobar internet i luksuz spavanja koliko ti treba!
I da,trening mi je u Rudesheimu,od 2. do 11.marta.

Offline BM

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #76 on: 07/February/2012 »
Imamo zajedno trening  :D 
Jel bi mogla ukratko da mi opises radni dan ako nije frka  b00/. Ne znam koliko se razlikuje princip rada na prekookeancu i na recnom, ali kontam da je u sustini isto??? Prva mi je sezona ,pa sam  ""]]  mada,radila sam godinu dana kao sobarica, ali opet...

Offline vukas-serbia

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #77 on: 13/February/2012 »
Pozdrav drugari  :plovim:,

 ima li neko ko putuje 4-og info o jeftinim avio kartama do Frankfurta?

 Kako ste mislili da putujete?

Offline FilipNS

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #78 on: 14/February/2012 »
Pozdrav drugari  :plovim:,

 ima li neko ko putuje 4-og info o jeftinim avio kartama do Frankfurta?

 Kako ste mislili da putujete?

pozz :) ja isto od 4 imam trening, al receno je da najkasnije moram do 3. u 20h biti tamo (znaci treceg u toku dana da stignem) a sto se tice karata, Damir mi rece da jos nista ne rezervisem dok ne dobijem pozivnicu za trening (trebalo bi za koji dan da je dobijem) ali u sustini imas povratnu avio kartu za cirka 180e, a autobus povratna (NS-FRA) ti je oko 140e, otprilike.

Offline BM

  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #79 on: 14/February/2012 »
I ja isto cekam pozivnicu pa da vidim sta mi je ciniti.Mada ja imam trening od 02.03. Bas sam trazila na netu. Ima povratna avionska karta (BG-FRA), za isto oko 135-140e sa taksama. Pa od FRankfurta do Rudesheima ima voz koji je oko 10e otprilike.

Offline travelerGM

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #80 on: 20/February/2012 »
ja sam vec kupio avionsku kartu za frankfurt za 07 03 jer mu tako rekli da ce tad poceti trening ali jos nisam dobio od njih sva dokumenta jer su mi rekli da su moji dokumenti vec na putu do mene hehe;)
 mozda zato sto ja nisam isao preko agencije vec sam aplicirao direktno i imao intervju sa njima na brodu ;)


Offline MEMBER 1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #81 on: 22/February/2012 »
Caos! :)
Pozdrav svima,vidim da nema mnogo aktivnih na forumu. no;;;
Trening mi počinje 4. marta kao i vecini vidim,a još nemam plan kako  i kada da stignem.Otvoren sam za sve kombinacije dok još nije kasno! :embarrased:
Avion ili bus nije ptoblem,ali bih voleo da idem sa nekim,ne čini mi se kao dobra ideja da po Frankfurtu vučem kofer i sam tražim železničku stanicu i pitam se hocu li uhvatiti voz na vreme (siguran sam da delite isto mišljenje),jer je  to izgleda jedini prevoz od Frankfurta do Rudersheima.

Ako neko ima ideju i hoce saputnika neka se javi! :yahoo:
Udruštvu je lakše :party:

Offline MEMBER 1000

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #82 on: 22/February/2012 »
Cao,cao....

Sveze vesti....  :D
Malopre mi je stigao mail od Martine i Damira.
Trening se odrzava u Rudesheimu- Nemacka. 04.03.-11.03.
Dobila sam Svajcarski ugovor. Brod je Legend. 29.04.-27.11. znam da su datum ukrcaja podlozan promenama ali se nadam da nece pomeriti za kasnije...
Ako je jos neko dobio vesti za ukrcaj nek se javi.....ovo bi mi bila prva sezona,a idem sama...joj,pa me malo trema hvata  :pop1: :pop1:

JA isto idem 4. da li si vec napravila plan kada i kako?Ja jos uvek nisam siguran,ako znas nesto,molim te javi :D

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #83 on: 22/April/2012 »
Moze li neko da mi pomogne, oko ovog Vikinga, kako najlakse aplicirati ? ikakav link :)  :pop1:

Offline vukas-serbia

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #84 on: 25/April/2012 »
Mi smo svi isli preko agencije Riverside iz Hrvatske koja posreduje za 4 recne kompanije i sve tople preporuke s moje strane imaju i zato ti preporucujem da i ti tako odradis, mada postoji varijanta da i sam se prijavis direktno kompaniji, verovatno imas na njihovom sajtu, izgooglaj malo, ali opet kazem preko agencije je za mene najbolje, posebno jer su Martina i Damir ljudi koji ce ti pokloniti svu paznju i potruditi se da se predstavis u najboljem svetlu za poziciju koju apliciras. sve imas na njihovom sajtu www.riverside.hr pa im posalji CV i ostvari kontakt, sve ce ti objasniti, samo sto mislim da je za ovu sezonu sve zavrseno vec i da je sledeci interview tek krajem godine, oko oktobra.

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #85 on: 25/April/2012 »
Mi smo svi isli preko agencije Riverside iz Hrvatske koja posreduje za 4 recne kompanije i sve tople preporuke s moje strane imaju i zato ti preporucujem da i ti tako odradis, mada postoji varijanta da i sam se prijavis direktno kompaniji, verovatno imas na njihovom sajtu, izgooglaj malo, ali opet kazem preko agencije je za mene najbolje, posebno jer su Martina i Damir ljudi koji ce ti pokloniti svu paznju i potruditi se da se predstavis u najboljem svetlu za poziciju koju apliciras. sve imas na njihovom sajtu www.riverside.hr pa im posalji CV i ostvari kontakt, sve ce ti objasniti, samo sto mislim da je za ovu sezonu sve zavrseno vec i da je sledeci interview tek krajem godine, oko oktobra.

Ok hvala ti ! :) onda fino cekati kraj godine a do tada ganjati oko kruzera

Offline moonwalker

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #86 on: 07/June/2012 »
Moze li neko napisati kontak informacije od Damira ?

Offline lucky_girl

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Viking River Cruises
« Reply #87 on: 08/June/2012 »
Agencija Riverside
Matije Gupca 73
40315 Mursko Središće
Croatia

phone. +385 40 543 082
mobile. +385 91 5011 626
e-mail. info@riverside.hr
www.riverside.hr