Author Topic: Iz Rijeke sam, imam 25 godina i muzi?ar sam  (Read 2524 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dianora

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Iz Rijeke sam, imam 25 godina i muzi?ar sam
« on: 01/February/2010 »
lijepi pozdrav svima :)
evo da se predstavim....
Iz Rijeke sam, imam 25 godina i muzičar sam.....sto mi uvelike stvara probleme pronalaska posla..... :( hehe
Eto saznala sam od frendice za kruzere i to bi mi bilo idealno za raditi ali i za zaraditi :)
Dosta sam stvari saznala preko ovog foruma ali kako mi je struka dosta specificna nisam nasla rješenje mog problema....ali trazit cu i dalje.....
u svakom slucaju,
veliki pozdrav i hvala na informacijama.... :uzdravlje:
( sad krecem sa pitanjima na topicu  :D )

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Pozdrav svima
« Reply #1 on: 01/February/2010 »
lijepi pozdrav svima :)
evo da se predstavim....
Iz Rijeke sam, imam 25 godina i muzičar sam.....sto mi uvelike stvara probleme pronalaska posla..... :( hehe
Eto saznala sam od frendice za kruzere i to bi mi bilo idealno za raditi ali i za zaraditi :)
Dosta sam stvari saznala preko ovog foruma ali kako mi je struka dosta specificna nisam nasla rješenje mog problema....ali trazit cu i dalje.....
u svakom slucaju,
veliki pozdrav i hvala na informacijama.... :uzdravlje:
( sad krecem sa pitanjima na topicu  :D )

Cao !

Imas dobru agenciju, u Canadi je.
Evo ti adresa, pa nadji kontakte,  http://www.proship.com/en/entertainers/proship-entertainment/e-about-us.html

Isli su nasi ljudi, iz BG-a, na brod preko njih. Znam da su morali snimati DVD sa performansom benda i slali to njima i imali telefonski intervju. Mislim da imas dvije opcije, ili da skupis svoju grupu, ili orkestar, sta vec,...
Ili da se prijavis sama, pa da ti oni nadju ostatak ekipe. Bolja je ova prva opcija, ali budite pazljivi, jer kad jednom prodjete audiciju preko njih, oni prihvataju samo taj sastav, nema zamjena apsolutno! Znaci, nema, 5. clan nam odustao...onda dobijate svi pedalu.

Srecno!
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Dianora

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pozdrav svima
« Reply #2 on: 01/February/2010 »
ja bih isla kao solist, ne sa grupom al vidim da na stranici ima i toga :)

puno puno ti hvala na informaciji   :uzdravlje: