Author Topic: HITNOOO!!! Nemacka Viza - zakazivanje termina  (Read 2132 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JecaNidza1

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: None
  • Job Title: Cabin/Laundry
Pomoooooc... zakazala sam termin za vizu za recni brod, medjutim prebacila sam da mi bude na engleskom dok popunjavam i kada sam zavrsila stigao mi je ovaj mail od njih:
Service in English is only available for Schengen visa.

Please follow German version which is bilingual German/Serbian

Usluga na engleskom jeziku je dostupna samo za šengen vize.

Molimo Vas da pratite nemačku verziju koja je dvojezična nemačko/ srpski.

Znaci nisam dobila nikakvu potvrdu termina, sta da radim? Kada pokusam opet da rezervisem ne moze kaze da su podaci vec korisceni... :(
Hvala unapred svima

Offline stefan2511

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Recruitment Agency: N/A
Re: HITNOOO!!! Nemacka Viza - zakazivanje termina
« Reply #1 on: 20/November/2017 »
Upravo sam usao na sajt nemacke ambasade, prebacio se na zakazivanje termina, izabrao vizu za recni kruzer, otvorilo mi 10 slobodnih termina u narednih mesec dana, svugde u tom procesu sve pise na nemackom srpskom i engleskom, nigde ne vidim biranje odredjenog jezika, dakle vi ste negde definitivno pogresili prilikom samog izbora adekvatne vize :) I ne bi bilo lose da napisete nesto o tome kako ste dosli do GP kompanije, za koju poziciju i tako dalje, ovaj forum sluzi za davanje saveta i informacija ljudima koji prvi put idu na brod, ali takodje treba forumu nesto i vratiti, nije usputna stanica za pitanja kada zapne negde. Srecno

Offline JecaNidza1

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: None
  • Job Title: Cabin/Laundry
Re: HITNOOO!!! Nemacka Viza - zakazivanje termina
« Reply #2 on: 20/November/2017 »
Hvala u svakom slucaju na odgovoru. Izabala sam i ja za recne brodove vizu medjutim prilikom popunjavanja polja, svaki opis polja je na nemackom, a u gornjem levom uglu su stajale dve zastavice i tu sam promenila na engleski i tako popunila polja. Medjutim to je stiglo kao odgovor.. Iskreno se nadam kada storniram termin, buduci da nisam dobila nikakvu potvrdu zakazanog termina da cu ponovo moci da rezervisem. :D Ovo mi je prvi odlazak na brod pa ni ja nemam mnogo iskustva za podeliti, non stop neka frka, jedino sto zelim je da to zavrsim sve i da se ukrcam  :hehe:

Za brod sam aplicirala direktno preko kompanije, ne preko agencije. Za housekeeping, ukrcavanje mi je u martu i kada budem imala neko iskustvo rado cu podeliti sa svima kojima je pomoc potebna :) Ovaj forum citam vec dugo i zaista je dobar

Offline Dugonja

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: HITNOOO!!! Nemacka Viza - zakazivanje termina
« Reply #3 on: 21/February/2018 »
Jel mozes da mi kazes sta si uradila za termin? i ja sad imam istu situaciju. Ne znam da li sam u bubnju i kako mislis da storniras ako nisi dobila potvrdu za termin.Pisao sam ambasadi a njiho odgovor je da se aplicira na nemackom serveru. Jako stresno, kao da se aplicira za Svemirsku stanicu a ne za rad na brodu.