Author Topic: vakcina za varicele cijena  (Read 1454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pobrovazda

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: carnival ccl
  • Job Title: Waiter
vakcina za varicele cijena
« on: 24/November/2017 »
Pozdrav ljudi
Zna li neko gdje je najeftinija vakcina za varicele i koliko uopste kosta
Trebam ja iz Podgorice u Sarajevo da idem jer mi rece covjek iz agencije da tamo ima.
Zna li neko nesto o ovome

Offline g.shop

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: vakcina za varicele cijena
« Reply #1 on: 11/December/2017 »
pozdrav,
meni su isto trazili prosle godine za crystal ali nigde nisam naso vakcinu tako da sam otisao u labaratoriju dao krv i uradio test na prisustvo antitela. to je bilo dovoljno kao dokaz da sam imamo varicelu kao dete. sad ne znam dali to prihvataju na drugim kompanijam, za crystal je bilo ili vakcina ili dokaz da si prelezao kao dete. provri ako tebi hoce da priznaju

Offline Cydonia

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Youth staff
Re: vakcina za varicele cijena
« Reply #2 on: 12/December/2017 »
I za Carnival je isto tako, ako postoji test koji pokazuje postojanje antitijela, tj da je preležano, ne mora se vakcinisati. Tako da je najvjerojatnije za sve isto.

U Sarajevu što sam našla jedino na poliklinici Sanasa i to samo ako si pacijent dr. Odobašića, radiš kod njega ljekarski.
Nema na Zavodu za javno zdravstvo, citiram "nismo mi to imali ni za vrijeme stare države".

U Zagrebu je 350 kuna.
Doktorka mi je u mailu prvo preporučila da se radi test jer je moguće "da se preležala bolest, a da nije bilo vidljivih posljedica".

Sent from my SM-A310F using Tapatalk


Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: vakcina za varicele cijena
« Reply #3 on: 13/December/2017 »
I za Carnival je isto tako, ako postoji test koji pokazuje postojanje antitijela, tj da je preležano, ne mora se vakcinisati. Tako da je najvjerojatnije za sve isto.

U Sarajevu što sam našla jedino na poliklinici Sanasa i to samo ako si pacijent dr. Odobašića, radiš kod njega ljekarski.
Nema na Zavodu za javno zdravstvo, citiram "nismo mi to imali ni za vrijeme stare države".

Koliko ja znam za sve te bolesti koje se samo jednom dobijaju se radi test antitela i to se prihvata umesto vakcine. Prvi put cujem da se vakcinise neko ko je prelezao... Ja sam za Mercy Ships imao spisak pun k... vakcina da primim pre dolaska u Afriku, ali je bilo OK i da dokazem antitela.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Cydonia

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Youth staff
Re: vakcina za varicele cijena
« Reply #4 on: 13/December/2017 »
Pa da, ko je preležao, ne vakciniše se.
Ja nisam, pa sam morala na vakcinaciju.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk