Author Topic: sta se desava u situaciji da ja to sad otkazem?  (Read 9210 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aletador

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Pozdrav drugari, posle dva meseca konacno sam dobio poziv iz Agencije da mi je datum ukrcavanja 29. Januar, e sad to bi mi bila jako srecna vest da me zivot kuronja stari ne je*e svakog meseca redovno...naime zbog prethodnih situacija ja trenutno nisam finansijski u mogucnosti da isprati ceo taj proces oko odlaska na brod (lekarski, viza, sertifikati) a i nemam nekih opcija da se uzajmim pa me zanima sta se desava u situaciji da ja to sad otkazem? Da li postoji mogucnost da me ponovo kasnije pozovu?

Offline leptirica_26

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
  • Company: Carnival,Seabourn,Crystal,Oceania,G&P
  • Job Title: Stewardess
Re: Sta raditi?
« Reply #1 on: 03/December/2017 »
Vrlo vjerovatno ce te staviti na duguuu listu cekanja i nece shvatiti kao ozbiljnog kandidata.Znam slucajeva gdje su ljudi cekali i po 1 g ,a neki vise nikad nisu dobili poziv za ukrcaj..

Svi troskovi koje si nabrojao su do 1000 eur a to ces zaraditi za 1 mj.Zato ne odlazi nego se ukrcaj ,moj savijet. +U+

Offline Aletador

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Sta raditi?
« Reply #2 on: 03/December/2017 »

Svi troskovi koje si nabrojao su do 1000 eur a to ces zaraditi za 1 mj.Zato ne odlazi nego se ukrcaj ,moj savijet. +U+

Jeste ali u Srbiji, problem je sto sam ja u Dubaiju i to ce ovde da me kosta oko 2500e koje trenutno nemam, imao bi kroz 2-3 meseca... Mogu da se uzajmim 1000-1500 max i da sve zavrsim u Srbiji ali mi agencija ne dozvoljava, kazu Mora ovde u Dubaiju....

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Sta raditi?
« Reply #3 on: 03/December/2017 »
Pa Royal Caribbean koliko ja znam ne prima ni Srbe ni Bosance vec godinama, pa samim tim se pitam: kako su te zvali i na koju poziciju?

Offline Aletador

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Sta raditi?
« Reply #4 on: 04/December/2017 »
@PSPMAN  zvali me na skajp  :D Salim se, ne znam stvarno sad koja je politika ali ja sam dobio datum za ukrcavanje a pozicija je assistant waiter  -()-

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Sta raditi?
« Reply #5 on: 04/December/2017 »
Jedino ako imas HR pasos ili MNE , za drugo ne vazi..... kazem ti Rccl i Celebrety ne primaju nase vec godinaama.... vidi ti to dobro sta je

Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Sta raditi?
« Reply #6 on: 04/December/2017 »
Slazem se sa  ,,pspman'' . Posto si vec u manjku novca a Royal ne zaposljava nas, bolje proveri to malo.
Druga stvar, nema veze odakle si izvadio papire ni u kojoj drzavi, bitno je da su na engleskom i da su priznati od strane kompanije. Ako je sve ok msm da bi mogao i da podignes kredit ili nesto tog tipa da bi pokrio odlazak... pozdrav