Author Topic: da li Aida prima ljude sa srpskim drzavljanstvom?  (Read 2056 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dendimon

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Pozdrav moreplovci, da li imate nekih informacija o tome da li Aida prima ljude sa srpskim drzavljanstvom? (posto nismo u EU bla bla)
I molio bih vas da mi preporucite neke agencije koje zaposljavaju za Aidu.
Hvala.  :uzdravlje:

Offline stefan2511

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Recruitment Agency: N/A
Re: da li Aida prima ljude sa srpskim drzavljanstvom?
« Reply #1 on: 24/December/2017 »
Nemoj me drzati za rec ali ove sezone sam bio na A-rosi (koja je nekad bila deo AIDE) i po pricama ljudi odatle primaju sve pasose ali postoji razlika u plati za ljude iz EU zemalja i svih ostalih, sto se agencije tice tu ne mogu da ti pomognem  :plovim:

Offline Hope_never_dies

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
  • Viva La Libertad!
    • View Profile
Re: da li Aida prima ljude sa srpskim drzavljanstvom?
« Reply #2 on: 24/December/2017 »
Pozdrav moreplovci, da li imate nekih informacija o tome da li Aida prima ljude sa srpskim drzavljanstvom? (posto nismo u EU bla bla)
I molio bih vas da mi preporucite neke agencije koje zaposljavaju za Aidu.
Hvala.  :uzdravlje:
Jedino su muzicari iz Srbije i niko vise. Oni idu preko neke agencije iz Madjarske ja mislim, ali nisam siguran. Ne znam koja te pozicija interesuje, ali su uglavnom sa pasosom EU i niza posada (Filipini, Indijci i sl). Ima nekih pravila npr da su Srbi muzicari, a Ukrajinci su uglavnom ansambl u teatru. To je to cini mi se od nonEU pasosa.

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk


Offline dendimon

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: da li Aida prima ljude sa srpskim drzavljanstvom?
« Reply #3 on: 24/December/2017 »
Odradio sam jedan ugovor za Starboard, SHOP.
A pricam perfektno nemacki pa bih da idem za Aidu ili Meinschiff, probao sam za Aidu preko Bugarske kompanije-A-Z Manning, oni mi rekose da kao ne primaju za shop nonEU drzavljane. Ako postoje jos par agencija za SHOP AIDA ili MEINSCHIFF napisite pliz.
Hvala.

Offline Hope_never_dies

  • Registered
  • *
  • Posts: 119
  • Viva La Libertad!
    • View Profile
Re: da li Aida prima ljude sa srpskim drzavljanstvom?
« Reply #4 on: 24/December/2017 »
Odradio sam jedan ugovor za Starboard, SHOP.
A pricam perfektno nemacki pa bih da idem za Aidu ili Meinschiff, probao sam za Aidu preko Bugarske kompanije-A-Z Manning, oni mi rekose da kao ne primaju za shop nonEU drzavljane. Ako postoje jos par agencija za SHOP AIDA ili MEINSCHIFF napisite pliz.
Hvala.
Stvarno ne znam za agencije koje su, ja radim direktno za aidu. Nisam 100℅ siguran, ali i ja mislim da za shop ne primaju nonEU. Kao sto rekoh, samo sam vidjao plesni ansambl i muzikante da su iz Evrope, a iz zemalja koje nisu EU.

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk