Author Topic: Ocenu 2.8 nisam prihvatio i interesuje me da li mogu negde da se zalim?  (Read 1792 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline moleculz

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: PC
  • Recruitment Agency: SC
  • Job Title: Stage crew
Dobar dan,
Nedavno sam zavrsio ugovor kao stage crew na crown princessu. Imao sam uglavnom lep ugovor osim samog kraja. Tokom ugovora imao sam 3 menadzera i 2 crew chiefa.
Na sredini ugovora sam dobio po recima drugih vrlo dobru ocenu ali na kraju, po meni nepravedno,  ta ocena mi je smanjena sa 3.4 na 2.8 iako sam u medjuvremenu postao jos bolji,  i nisam imao nikakve probleme.
Ocenu naravno nisam prihavtio ali me interesuje da li mogu negde da se zalim?
Ocenu mi je oborio crew chief koji je gotovo unistio oba lifta tokom tih 2 meseca koliko sam bio sa njim,  unistio do tacke da su zavarivaci morali da intervenisu.
Ja sam uprkos tome ipak dobio novi ugovor ali smatram da je to teska nepravda kako je ocenio moj rad i njegova objasnjenja su apsolutno netacna i zlonamerna.
Hvala vam unapred za svaki savet.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Vjerovatno se i možeš žaliti, ali ako to nisi učinio odmah, nećeš ništa postići.
Najbolji način da si pomogneš je da se okreneš novom ugovoru i činjenici da taj šef neće još dugo biti tvoj šef; dogodiće mu se kraj ugovora, otkaz, promaknuće, rotacija na drugi brod, ..
Moraš oguglati, otvrdnuti, najvažnije je da imaš novi ugovor.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Zalba na appraisal se radi preko HR menadzera. Appraisal se treba predati 3 dana pre iskrcaja kako bi ostalo vremena za zalbe.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline moleculz

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: PC
  • Recruitment Agency: SC
  • Job Title: Stage crew
Hvala Vam. Pa i u pravu ste. Mada, 6 meseci sa takvim covekom je bas muka...