Author Topic: Viking Ocean Uslovi rada  (Read 3031 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kris.D

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Viking Ocean Uslovi rada
« on: 10/January/2018 »
Dobar dan svima, Ja sam proso interview za Viking Ocean Za Bar Waiter. Jel ima neko koju informaciju kako je na vikingu,kako je u baru kako je menagment i tako.
Bio bih Zahvalan ako neko spodeli neku info.
Pozz

Offline Popay

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: Viking Ocean Uslovi rada
« Reply #1 on: 23/January/2018 »
Najbolji posao shodno parama koje zaradjujes. Nemas nikakvu odgovornost, nisi on-call, nemas email correspondence, nemas pritisak da pusiras prodaju pica, jednostavno mnogo te boli uvo, a plata ti je fiksna i zagarantovana. Da nisam zaglavio u ovim tehnologijama, ladno bih se prebacio za bar waitera.
Na Viking Ocean je los social life, nema zurki, spiza je katastrofalna, HR ne radi svoj posao, zuti dobijaju promocije, balkanci im dodju poput dobrih konja u njivi, a za promocije ne. Menadzment na dva broda na kojima sam bio je poprilicno nesinhronizovan i pomalo panican. I tako...
Ali generalno, Bar Waiter je najbolji poslic s obzirom na platu i listu zadataka i odgovornosti.
Mirno more nikad nije napravilo pravog mornara.

Offline Kris.D

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Viking Ocean Uslovi rada
« Reply #2 on: 07/March/2018 »
Hvala brate.
Evo ja jos malo pa se ukrcavam dali mi viking Sky pa mozda se i nadjemo ako si ti jos na viking.pozz i hvala jos jednom

Offline Juli

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Viking Ocean Uslovi rada
« Reply #3 on: 07/March/2018 »
Dobro nam dosao na Sky
Sailing...

Offline Tralalajka

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Viking Ocean Uslovi rada
« Reply #4 on: 12/March/2018 »
Viking Sky 
Idem i ja na Sky  Barcelona 17 Marta nadam se da ce da bude se u redu isto ko bar waiter pozz i vidimo se !!!

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Viking Ocean Uslovi rada
« Reply #5 on: 12/March/2018 »
Jel bio neko u kontaktu sa ljudima iz entertain-menta? tehnicari, plesaci, pevaci, bilo ko? odakle je ekipa, kakvi su? jel valja nesto to da se radi na viking-u?

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
Re: Viking Ocean Uslovi rada
« Reply #6 on: 13/March/2018 »
entertainment team ima oko 3000$. to su skoro svi ameri i jako je tesko upast ako si sa balkana.

muzikanti idu preko agencije iz Budimpešte i isto imaju oko 3000 mjesecno i ugovore oko 3 on i 2 off
scared man cant win !