Author Topic: upala na Cunard bez agencije, kako stoje stvari sa porezom?  (Read 1618 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tamaruskha

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: croatia
  • Company: Cunard
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: pastry chef
pozdrav,

Evo prvi put se ide,upala na cunard bez agencije, vize gotove, jos ljecnicki i spremna sam, e sad mene zanima kako stoje stvari sa porezom na tu zaradenu lovu, jedini nacin koji mi pada na pamet je uzimanje gotovine al nakon  6 mj ugovora treba s tom lovom i doc doma a bas mi se ne drzi ruka na depu cijelo vrijeme, naravno zeljela bih izbjec placanje poreza a sve infrmacije do kojih sam uspjela doc su par godina stare a kako se nasi zakoni mjenjaju iz godine u godinu vise neznam di sam. hvala na bilokakvoj informaciji

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Ne zanima te radni staž? Kako/kada ćeš u mirovinu?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Bice tipsa tamo pokrices troskove veruj mi zavisi na kojoj si poziciji dobro ces imati...restoran i housekeeping imaju tipa dosta,bar slabije jer ipak nisu all inclusive...ne brini se ili dizi pare pa salji western unionom..

Offline tamaruskha

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: croatia
  • Company: Cunard
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: pastry chef
staz me ne brine jer ne planiram vise od 2 ugovora odradit a dovoljno ga imam do sad pa mi ta 1 god ne igra ulogu, svakako dok ja dodem do penzije sve sto je do sada u mom mirovinskom fondu ce misteriozno nestat (blazeni 2 stup koji je vec rekao puff) i bas zato gledam ne platit nista, dovoljno su mi vec uzeli i uzet ce, znam da nije bas u redu al tko mene pita kad krenu must

Idem kao slasticar tako da na tip ne racunam a ne krecem od nule vec kao demi pa je placa od starta ok