Author Topic: Nakon 5 godina na brodu, odlucio sam da je vrijeme za novi pocetak  (Read 3018 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Kao sto naslov kaze pozdrav svim starim a i novim clanovima foruma,nije me dugo bilo na ovom forumu.
Nakon 5 godina na brodu sam odlucio da je vrijeme za novi pocetak i vratio se kuci,uglavnom bilo je to jedno jako dobro iskustvo za mene.
Za sve one koji se tek spremaju na brod stojim na raspolaganju,lijep pozdrav svima :banana:

Offline Alexica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 379
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Employment-power
Re: Pozdrav svima :)
« Reply #1 on: 25/January/2018 »
Super. Pricaj nam malo o tome kako si odlucio da prestanes, da li ti je zao, sta planiras sada...? Pozdrav sa broda

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
"Pricace ti o plovidbi, ti sto nisu sidro digli..."

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav svima :)
« Reply #2 on: 26/January/2018 »
I mene zanima. Sa 5 godina si morao razviti ovisnost, i prestati nije bilo lako.  :rasta:
Pozdrav
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Iskreno sefe nije bilo lako,doma sam sad vec 6 mjeseci i moram priznat da me ponekad ulovi nostalgija,glupo zvuci al je istina.al eto imam nekih planova pa cemo vidjet kak ce se to sve zajedno razvijat.

Offline Articuno

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
  • Country: Bosnia&Herzegovina
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Steakhouse Server
Da li su zelembaći spremni za neki "investment" ?
Za 5 godina na brodu, sigurno su ti sinule neke ideje, kako uložiti, na koji način izvući uloženo.

Ajde obraduj nas  :uzdravlje:
"success is my only mothaf****n' option failure's not"

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Kroz tih 5 godina sam uspio rijesit stambeno pitanje i kupio auto,to mi je bilo najbitnije
....ostalo je nesto ustedjevine  za crne dane :) Uglavnom uspio sam nac posao ovdje kod nas,placa nije kao na brodu al s obzirom na situaciju u drzavi ja sam zadovoljan.Sta se tice ulaganja imao sam neke planove da bi pokrenuo neki svoj biznis,od toga sam odustao al nikad se nezna

Offline Articuno

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
  • Country: Bosnia&Herzegovina
  • Company: CCL
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Steakhouse Server
Pa sigurno, krov nad glavom, i neka fina "pičilica" ispred.  :yeah:

Posmatraj to ovako "dobra investicija je kraj crnih dana", jer ta suma novca za "crne" dane je nakon 5 godina ista suma novca. Imas iskustvo, što je najbitnije, razradi ideju, stavi na papir. Osjetit' ćeš kad je pravo vrijeme.

Svi vi veterani ste mi inspiracija, čekam i ja svoje varijante, naoružan vašim savjetima zaplovit' cu i ja, kad-tad  :plovim:
"success is my only mothaf****n' option failure's not"

Offline mark24

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
 Vidjet cemo,jos sam mlad :) uglavnom za sve one koji ce tek krenuti na brod,samo hrabro i postavite si neki cilj i sve ce biti lakse.