Author Topic: G&P ukrcavanje sezona 2018  (Read 52682 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #105 on: 04/May/2018 »
Pre 2 dana. Prvi datum mi je bio 15.05 a viza mi vazi od 08.05, ovo je drugi datum. Odgovorio sam im da cu da ih cekam ako je ovo siguran datum, da sam vec do otkaz kako bih isao u Maju i da sam spreman da krenem sto pre(asap). Kazu cekaju potvrdu za 4 broda za godisnje pa ce mi javiti, da sam na vrhu liste i da ako se otvori mesto zvace me i ranije. Opet napominjem a je u pitanju recepcija pa je teze uci nego u F&B i HK. Jel ima jos neko da je pomeren za jun?
Ja sam pomjeren za jun ,jos nista od njih nisam dobio,pozicija Restaurant/Bar Steward..

Offline lak__95

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Chef
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #106 on: 04/May/2018 »
Prvi put sam se prijavio za GP dobio vizu i poziciju Chef plata itd itd prvo ukrcavanje  15.05.2018. trebalo da bude odlozili ga za 06.05.2018 i meni i jos nekim ljudima koji su bili samnom na treningu, nisam bas siguran da ce da nas zovu verovatno niko ne daje otkaze barem mislim da zbog toga nam i odlazu.

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #107 on: 04/May/2018 »
Ma ja ne kontam koliko oni ljudi imaju bre na stand by ? Pa svaki dan vidim neki novi ljudi da pisu po forumu..pa oni imaju preko100tinjak ljudi na listi cekanja...i tako samo odlazu ljudima...ma strasno vise nemam sta rec...samo da je ovo sprdaja od firme..tolko sam besan sta ne znam sta rec...da sam znao ne bih ni pokusao da sve ostavim sa strane za ovakve sprdaje od firme...cak i odbio da idem na par intervjua za ostale kompaninje....ma strasno a poso dobio sam prosle godine...sta drugo reci...a sad smo u losem stanju sa vizama svi znamo da mi sa vizama obicno posao mozemo dobiti pre pocetku sezone tako da smo u mat poziciji...katastrofa...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #108 on: 04/May/2018 »
Ma ja ne kontam koliko oni ljudi imaju bre na stand by ? Pa svaki dan vidim neki novi ljudi da pisu po forumu..pa oni imaju preko100tinjak ljudi na listi cekanja...i tako samo odlazu ljudima...ma strasno vise nemam sta rec...samo da je ovo sprdaja od firme..tolko sam besan sta ne znam sta rec...da sam znao ne bih ni pokusao da sve ostavim sa strane za ovakve sprdaje od firme...cak i odbio da idem na par intervjua za ostale kompaninje....ma strasno a poso dobio sam prosle godine...sta drugo reci...a sad smo u losem stanju sa vizama svi znamo da mi sa vizama obicno posao mozemo dobiti pre pocetku sezone tako da smo u mat poziciji...katastrofa...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Kolega u potpunosti se slazem sa tobom,ima nas dosta koji cekamo,bojim se da opet ne bude jos odlaganja (konkretno meni 01.06.) i sta raditi ako opet odgode jer tamo pise aprox(priblizno)?I ja da sam znao definitivno ne bih aplicirao cekam skoro godinu dana ,kad nesto pitam cekam odgovor na obicno pitanje po 10 dana,...razumijem da su ostavili ljudi za zamjenu,otkaze i ostalo al bi bilo fer reci bar,nazalost sve sto mozemo je samo da cekamo..

Offline lak__95

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Chef
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #109 on: 04/May/2018 »
Bas je nezgodno ja dao i otkaz i ulozio sam i vremena i para, morao za Keln da idem kao neki trening, za vizu isto se cimao da bi eto ispusio.
A sad nisam ni tamo ni ovamo zato sto nisam siguran dal ce da me zovu ne mogu da se zaposlim nigde a moram da cekam njih sta ce da kazu a gde je mesec i po dana a da mi otkazu opet ne mogu zato sto mi viza traje do 30 oktobra ako i odem 06.05 to je 3,5 mesecaa i to mislim da je neka krajnja granica za koju bi me zvali stvarno nema smisla sa njihove strane

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #110 on: 04/May/2018 »
Bas je nezgodno ja dao i otkaz i ulozio sam i vremena i para, morao za Keln da idem kao neki trening, za vizu isto se cimao da bi eto ispusio.
A sad nisam ni tamo ni ovamo zato sto nisam siguran dal ce da me zovu ne mogu da se zaposlim nigde a moram da cekam njih sta ce da kazu a gde je mesec i po dana a da mi otkazu opet ne mogu zato sto mi viza traje do 30 oktobra ako i odem 06.05 to je 3,5 mesecaa i to mislim da je neka krajnja granica za koju bi me zvali stvarno nema smisla sa njihove strane
To sam i ja reko..pa nemozes tako drzati ljude u nedoumici...vecina nas je matori ljudi t.jest imamo familije i djecu za hraniti..nemozemo da samo tako sedimo kuci i cekati da neko daje otkaz ili ode na medikal pa da mi upadnemo na njihovo mjesto raditi...zrtva je velika...a i ovo primera ja sam trevao 15.04 se ukrcati sad pa mi promjenili 15.05 pa evo jos nema znaka da ce da me zovu a i sve je verovatno da ce mi oped da odloze...15.05 nece biti zasto oni trebaju nama reci 14 dana pre ukrcaja gde i sta a evo meni nisu...i vec automatski dolazimo do kraja maja ukrcaj...ako se ne odlozi...ovo je strasno...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline lak__95

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Chef
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #111 on: 04/May/2018 »
Poslao sam im danas nov potpisan ugovor i napisao kolike su sanse da uopste radim ove sezone pa vam javljam sta su mi odgovorili

Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #112 on: 04/May/2018 »
Poslao sam im danas nov potpisan ugovor i napisao kolike su sanse da uopste radim ove sezone pa vam javljam sta su mi odgovorili
:uzdravlje:

Offline Pigeon

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: G&P cruise line
  • Recruitment Agency: G&P
  • Job Title: Cabin/laundry steward
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #113 on: 05/May/2018 »
I meni su isto menjali datum ukrcavanja 2 puta, i javljeno mi je pre neki dan da mi ugovor pocinje 14. maja.Idem kao zamena za one koje idu na odmore.Tako da ce verovatno krenuti sve da zovu sad.  :)
A koji brod si dobio?

Offline Saskass

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Hairdresser
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #114 on: 05/May/2018 »
A koji brod si dobio?

Necu biti na jednom nego cu ih menjati, posto sam jumper.
Prvi je emerald sky,a za dalje ne znam.Javljace mi par dana pre premestanja.

Offline Dezhan

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #115 on: 05/May/2018 »
Ja sam ih pitao, kad sam poslao taj zadnji ugovor skeniran,  da li cu uopste da radim ove sezone? Odgovorili su mi da nazalost trenutno ne znaju tacan datum ukrcanja i zahvaljuju se sto sa poslao ugovor.Samo to .

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #116 on: 05/May/2018 »
Izgleda da vas ima malo više na stand by, što će reći da neki neće dobiti posao ... šta reći, ako su malo smotaniji onda stave na lager malo više kandidata, za nedaj bože, jer ne košta ih ništa, ovo vaše protestiranje na forumu ih ne dira ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline beren

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: n/a
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #117 on: 05/May/2018 »
Pre dva dana dobio da idem za Francusku, tamo sam od srede... neki Emerald, zaboravio sam koji

Offline Spale

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: River Star
  • Job Title: Restaurant/Bar Steward
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #118 on: 05/May/2018 »
Pre dva dana dobio da idem za Francusku, tamo sam od srede... neki Emerald, zaboravio sam koji
Emerald Liberté

Koja pozicija?

Sent from Galaxy S using Tapatalk


Offline beren

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: n/a
  • Recruitment Agency: n/a
  • Job Title: n/a
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #119 on: 06/May/2018 »
Emerald Liberté

Koja pozicija?

Sent from Galaxy S using Tapatalk


Cabin/Laundry