Author Topic: G&P ukrcavanje sezona 2018  (Read 53058 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline elbobinho1

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Shutterstock
  • Recruitment Agency: None
  • Job Title: Restaurant steward
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #75 on: 20/April/2018 »
Kad mi upadnemo u junu, za nas nece biti godisnjeg, a i kad bi bio ko bi ga prihvatio, ostani i radi do kraja jer svakako bi to bilo nekih 4-5 mjeseci najvise.. Uglavnom svi cemo doci na red i ici cemo, samo eto sto nam zivci svima popustaju radi ovog odlaganja..
Zato treba iskoristit priliku kad dobijemo i sljedeci ugovor lagano od pocetka pocet, pa nek novi isto jebu sebi zivce ko i mi :D

Burazeru, đe neće biti godišnjeg? Pa ako smo mogli da ih čekamo 100 godina, ja imam pravo na godišnji i ima da ga iskoristim. Nakon 3. meseca idem da lelemudam po Amsterdamu. Hehe. Trebalo bi da se svi mi izorganizujemo na neku pijanku kad sve ove muke prođu.

Offline elbobinho1

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Shutterstock
  • Recruitment Agency: None
  • Job Title: Restaurant steward
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #76 on: 20/April/2018 »
I da, meni juče stigao mejl od Nikol, gde se kao zahvaljuje što sam joj poslao skeniran onaj fajl o odlaganju. I kaže, kao, očekuj da ćeš u junu početi da radiš. S 28 godina sam ostario na 58 koliko me vozaju. Pojedoše nam živce, novac, vreme, nadu. Ali izduraćemo! :)

Offline Pigeon

  • Registered
  • *
  • Posts: 18
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: G&P cruise line
  • Recruitment Agency: G&P
  • Job Title: Cabin/laundry steward
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #77 on: 20/April/2018 »
Burazeru, đe neće biti godišnjeg? Pa ako smo mogli da ih čekamo 100 godina, ja imam pravo na godišnji i ima da ga iskoristim. Nakon 3. meseca idem da lelemudam po Amsterdamu. Hehe. Trebalo bi da se svi mi izorganizujemo na neku pijanku kad sve ove muke prođu.
Kafanu u Amsterdam  :run:

Offline plovilo1111

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: riverstar
  • Job Title: hotel
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #78 on: 20/April/2018 »
hteo bih da postavim jedno pitanje dali svi prolazimo trening  pre ukrcavanja na brod ?  koliko traje to gde sta kako :D

Offline Dezhan

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #79 on: 20/April/2018 »
Evo i ja da se javim.Pomeranje mi je bilo sledece 22.04 01.05 i sad 01.06.Preskocili mi 15.05,a i bolje da se ne nerviram mnogo.Ionako sam odlepio.Nego sledeca stvar me zanima.KAzu da kad nas budu posle zvali to ce biti hitno i to tipa za dva tri dana da se nacrtas tamo gde ti oni kazu? .E sad za emerald i scenic je malo drugaciji dress code,negde bele negde crne majice,ovamo bele patike ovamo crne,negde trebaju cipele negde ne itd...Da mi barem kazu na kom brodu cu da budem da ne moram posle jos i garderobu i obucu da jurim jer bice jako malo vremena za to.A sto se tice odmora ja sam ionako planirao da ostanem da radim ako je moguce bez odmora.Vecina nas ide zbog para pa je valjda u interesu da se radi sto duze pa makar crkli.Moze odmor u novembru posle lagano.Nije svuda zima tad  :uzdravlje:

Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #80 on: 20/April/2018 »
hteo bih da postavim jedno pitanje dali svi prolazimo trening  pre ukrcavanja na brod ?  koliko traje to gde sta kako :D
Mislim da kad pocnes da radis prolazis kroz neku vrstu obuke,kako mi je kolega koji je kod njih radio par godina navodno ima covjek koji radi sa tobom na brodu i nadgleda te nekih5-6 sedmica.Neka me isprave ovi koji su vec radili i imaju bolje informacije

Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #81 on: 20/April/2018 »
Evo i ja da se javim.Pomeranje mi je bilo sledece 22.04 01.05 i sad 01.06.Preskocili mi 15.05,a i bolje da se ne nerviram mnogo.Ionako sam odlepio.Nego sledeca stvar me zanima.KAzu da kad nas budu posle zvali to ce biti hitno i to tipa za dva tri dana da se nacrtas tamo gde ti oni kazu? .E sad za emerald i scenic je malo drugaciji dress code,negde bele negde crne majice,ovamo bele patike ovamo crne,negde trebaju cipele negde ne itd...Da mi barem kazu na kom brodu cu da budem da ne moram posle jos i garderobu i obucu da jurim jer bice jako malo vremena za to.A sto se tice odmora ja sam ionako planirao da ostanem da radim ako je moguce bez odmora.Vecina nas ide zbog para pa je valjda u interesu da se radi sto duze pa makar crkli.Moze odmor u novembru posle lagano.Nije svuda zima tad  :uzdravlje:
Kolega slazem se u potpunosti sa tobom..sto se tice uniforme kako su i meni juce objasnili nebi bilo lose hlace cipele i kais da kupis jer je to valjda isto kod svih(bar kod konobara,za ostale pozicije nznm,)a ostalo  kosulja i majice( ili potkosulje kako sam ja razumio i njihova boja)kad ti se konacno jave sa svim detaljima :uzdravlje:

Offline plovilo1111

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: riverstar
  • Job Title: hotel
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #82 on: 20/April/2018 »
hvala punoo :D woody

Offline Voste

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #83 on: 20/April/2018 »
Eo ljudi mene danas zvali na telefon u ponedeljak sam u Kelnu. Brod je MS SCENIC PEARL tako da polako krece ukrcavanje. Inace isto su me bili pomerali trebao sam 15.5. al eto putujem u nedelju :uzdravlje:

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #84 on: 20/April/2018 »
Blago tebi znaci poceli su ljudi da daju  otkaze :)

Offline Spale

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: River Star
  • Job Title: Restaurant/Bar Steward
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #85 on: 20/April/2018 »
Eo ljudi mene danas zvali na telefon u ponedeljak sam u Kelnu. Brod je MS SCENIC PEARL tako da polako krece ukrcavanje. Inace isto su me bili pomerali trebao sam 15.5. al eto putujem u nedelju :uzdravlje:
Čestitam.

Koja si pozicija?

Sent from Galaxy S using Tapatalk


Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #86 on: 20/April/2018 »
Eo ljudi mene danas zvali na telefon u ponedeljak sam u Kelnu. Brod je MS SCENIC PEARL tako da polako krece ukrcavanje. Inace isto su me bili pomerali trebao sam 15.5. al eto putujem u nedelju :uzdravlje:
Sretno drugar... :uzdravlje:

Offline plovilo1111

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: riverstar
  • Job Title: hotel
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #87 on: 20/April/2018 »
srecno druze sve najbolje ti zelim tamo i drzi se ! :D

Offline Voste

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #88 on: 21/April/2018 »
Čestitam.

Koja si pozicija?

Mr. Muscolo :D

Offline Mirsada86

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Cruisinc
  • Recruitment Agency: Feron
  • Job Title: Waitress
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #89 on: 23/April/2018 »
Jel jos nekom javljeno za ukrcavanje? Meni danas samo javili da je sve spremno ali da se jos uvek ceka datum. Ne znam vise ni sta da mislim,zasto je sve to tako kako se se ne zna tacan datum😳😳😳