Author Topic: G&P ukrcavanje sezona 2018  (Read 52081 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Spale

  • Registered
  • *
  • Posts: 49
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: River Star
  • Job Title: Restaurant/Bar Steward
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #225 on: 19/June/2018 »
Scenic je tek od ove sezone počeo direktno da upošljava ljude... ali jako malo

Sent from Galaxy S using Tapatalk


Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #226 on: 19/June/2018 »
Ma predjem sa scylle na onaj mrtvi gccl i zaje*em se odem sa gccla i dobijem na scenicu posao i prime devojku isto svajcarski ugovor sto je super

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #227 on: 19/June/2018 »
Scenic na 6  brodova ima svoji personal a ostali brodovi su kod G&P..a plata je bolja kod Scenica nego li na G&P...ajd mozda polako i da oni izbace G&P iz svoje brodove al ko zna...vidjecemo...a G&P je cista ciganarija sta se tice personala...nedaju ti nista free...cak i zaradjuju na nas..stavili oni masinu za kokakolu i piva u crew mesu i prodaju ti piva duplo nego u shopu j*** ih ja...ja san evo na brodu ali odradicu sta imam ove sezone i bezim sto dalje od ove ciganarije...kuci nisam jeo hleb i sir po ceo dan od sta nema sta jest nabijem ih ja...jos i 2 litra mljeka na dan stave samo u crew mesu za 50 ljudi kao velika potrosnja...ma idi bre dalje od ove cigane...moji savjet...pozdrav

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline ma@rina

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
  • Country: MK
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #228 on: 19/June/2018 »
malo sam bolje pogledala vizu ...nismo mi povezani sa nijednom kompanijom to ja obicna D multi viza koja je strikno za plovidbu po rajnu i dunavu ,nigde ne pise ni kompaniju ni brod n

Offline Dezhan

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #229 on: 20/June/2018 »
Ja sam prihvatio poziciju dishwashera.Nema druge.Scenic Crystal sutra Budimpesta.Vidimo se tamo.

Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #230 on: 20/June/2018 »
Ja sam prihvatio poziciju dishwashera.Nema druge.Scenic Crystal sutra Budimpesta.Vidimo se tamo.
Sretno drugar :uzdravlje:

Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #231 on: 22/June/2018 »
Ja sam na Scenic Opla nadam se da ima nasih

Offline ma@rina

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
  • Country: MK
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #232 on: 22/June/2018 »
Sretno Dezhan i Miloskuvarcina

Offline Househead.

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: AnQor, Scylla
  • Recruitment Agency: Riverstar, Pro Crew Recruitment
  • Job Title: Night Auditor, Receptionist
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #233 on: 22/June/2018 »
Ja sam na Scenic Opla nadam se da ima nasih
Ako vidis Emily Bronte (cesto smo dokirani zajedno po manjim mestima), navrati na recepciju da se pozdravimo i popijemo neko pivo uvece.

Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #234 on: 22/June/2018 »
Hocu hocu naravno dosta ljudi znam na tom brodu mislim bas skoro sve

Offline ElvirAltumbabic

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Bosnia & Herzegovina
  • Company: G&P cruize
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Housekeeping
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #235 on: 23/June/2018 »
Jesu li vas to poceli zvati? Meni Caroline jucer ponudila dishwasher, jer kaze Laundry/Cabin Stewart je krcat, tako da vamo predjem i da pocnem sto prije ugovor, a kada vamo izleti slobodno mjesto ubacit ce me. Pa eto, odgovorio sam da da prihvatam to, mada nisam zadovoljan jbg.. Sad samo da vidim koliko ce jos vremena trebat da odem da radim kao dishwasher, fuj.

Offline woody

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #236 on: 23/June/2018 »
Mene je Nikol zvala u ponedeljak da počnem sutradan odmah al nisam mogao jer nisam imao stvari kupljene čekao mejl a oni zvali telefonom tako da nisam otišao

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #237 on: 23/June/2018 »
Hahaha wow...dishwasher pa sta rec...kako oni voze ljude...pa jel znas ti jarane sta pozicija dishwash je na brodu? Si ikad to radio? Pa jel ste toliko ocajni da samo tako prihvatite tu poziciju...pa bolje idi kao cleaner na okeancu nego dishwash...to ne bih radio pa bio zadnji posao na planeti...bolje bi sa ofcima na planinu setao...al to kazem za sebi...idi pa vidi kako ce ti biti...a nije ni cudno sta sada ce vas sve zvati za tu poziciju jel to je najgore sta covjek moze raditi a plata i uslove na G&P nisu vredni toga...aj kako bi srecno tebi i javi kako ti se svidza tvoja nova pozicija. Pozdrav

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline miloskuvarcina

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #238 on: 23/June/2018 »
Kao prvo pozicija na recnom brodu nije bitna svaki deoartment je tezak na svoj nacin ono bitno je ko ti je sef i kakve su ti kolege tako da ako ti je kolega sa kojim ces prati sudove brz i organizovan bice ti super sve zavisi od broda do broda samo hrabro i opusteno i da znas postavi se odma da ne moze niko da te je*e posto ta pozicija je uvek u manjku i svaki sef kuhinje koj je imalo normalan ce uvek imati najvise razumevanja za perace sudova i gledace da im sto vise olaksa!

Offline Angelovski95

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: G&P groupp
  • Recruitment Agency: Non
  • Job Title: HK
Re: Q&P ukrcavanje sezona 2018
« Reply #239 on: 25/June/2018 »
Hahaha wow...dishwasher pa sta rec...kako oni voze ljude...pa jel znas ti jarane sta pozicija dishwash je na brodu? Si ikad to radio? Pa jel ste toliko ocajni da samo tako prihvatite tu poziciju...pa bolje idi kao cleaner na okeancu nego dishwash...to ne bih radio pa bio zadnji posao na planeti...bolje bi sa ofcima na planinu setao...al to kazem za sebi...idi pa vidi kako ce ti biti...a nije ni cudno sta sada ce vas sve zvati za tu poziciju jel to je najgore sta covjek moze raditi a plata i uslove na G&P nisu vredni toga...aj kako bi srecno tebi i javi kako ti se svidza tvoja nova pozicija. Pozdrav

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

potpuno se slazem sa tobom, bolje bi bilo da ides cleaner na okeanskom nego ovo dishwasher ...... radish u vlaznom prostoru peresh te sadove sa vrelom vodom i to sa bleach, ta hemikalija pocepace ti ruke. Slazem se da je dishwasher najgorija pozicija u brodu ...
Ali kad su vec prifatili srecno, izdrzite to s**** ...