Author Topic: Ko radi Employment za technical department osim Safe Cruise-a?  (Read 1532 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nenad_88

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Postovanje drage kolele i svi brodski radnici,
Zovem se Nenad, imam 29 godina. 2014. godine sam uspesno odradio jedan ugovor na Princess-u kao Buffet Steward , i od tada se nisam vraćao na Princess.
 Iz kog razloga sam otisao kao Buffet sam se sebi i danas čudim jer sam završio školu za električara i jedno vreme radio taj posao ali ga napustio jos u mladim danima, valjda me je sve to privuklo da sto pre odem pa koja god pozicija bila, kao i mnoge od nas na forumu ovde.
LM, zanima me da li neko zna ko jos radi Employment za technical department za nasu zemlju, a da nije Safe Cruise, i da nije za Princess.
Daleko da nisam zadovoljan sa Safe Cruise-om, ali suvise bi komplikovano bilo :-).
Hvala unapred, i mirno more zelim svima. ;-)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka


Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Iskreno, za ostale kompanije... previse odgovora na to pitanje.

Ima i u BG-u izvesna Zivana koja saradjuje sa MSC i navodno brzo ukrcava...
U Hrv ima par agencija koje rade kruz i tehnicku sluzbu. Znam da je SSM jedna od njih.
Viking Recruitment cesto ima neka mesta.
Stellamar (http://www.stellamar.co.uk) saradjuje isto sa par linija (ja sam sa njima pregovarao za Thomson Cruises).

Zavisi koja te pozicija interesuje i koja kompanija. Uglavnom kreni od sajta kompanije, to ce ti dati ili opciju direktne aplikacije ili listu agencija.

Zatim Linked-In, Google i ostali resursi gde mozes naci razne headhunter-e pa probati preko njih negde da se uzlebis.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced