Author Topic: Pozdrav! Razmišljam o "povratku"  (Read 3111 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zoky1972

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Pozdrav! Razmišljam o "povratku"
« on: 25/August/2010 »
Pozdrav svima.

Imam 38.g.1997.g sam odradio jedan ugovor kao ass.waiter na brodu Costa Victoria.
Kriza natjerala,pa se sad razmišlja o "povratku".Već sam kontaktirao EP u Zagrebu i poslao im sve što su tražili.
Nisu me otpilili s obzirom na godine,znači ima nade,pretpostavljam.
Imam i pitanje : da li da budem malo "dosadan" ...odem do njih,telefon ,mail...Ili da samo čekam kako su mi i rekli?

Pohvale za forum - odličan je.Sve što se promjenilo u ovih 13g. u svezi života na brodu u par dana sam saznao od svih Vas.



Offline Jarod

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Pozdrav!
« Reply #1 on: 25/August/2010 »
I ja sam kontaktirao EP u Zagrebu,pricao sam sa andrejom jedno 10 min (naravno na engleskom) i rekao mi je da dodjem sledece sedmice da donesem papire i da uradim test engleskog pa cu naj verovatnije za ass.waiter tako mi je on rekao.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Pozdrav!
« Reply #2 on: 25/August/2010 »

Imam i pitanje : da li da budem malo "dosadan" ...odem do njih,telefon ,mail...Ili da samo čekam kako su mi i rekli?


:uzdravlje:

Itekako dosadan budi. Preko telefona je kao pričati sa zidom, fizički susret je teže zaboraviti. Govorim iz iskustva sa EP-om.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Pozdrav!
« Reply #3 on: 25/August/2010 »
Pozz zoky. Sretno.

Offline Zoky1972

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Pozdrav!
« Reply #4 on: 25/August/2010 »
Nemam iskustva sa agencijama.Ovo na Costu me povukao prijatelj s iskustvom na njegovu riječ.Uspinjača mi je samo odradila lječnički i vizu bez provizije.
Tako da ,hvala za savjet Šefe.U ponedjeljak sam u Zagrebu.Javljat ću o razvoju situacije.

Pozz zoky. Sretno.

Hvala!Nadamo se najboljem.

Pozdrav!

Offline Adwocatus Dyabolly

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Pozdrav!
« Reply #5 on: 26/August/2010 »
Pozdrav!

I ja sam, kao i ti, odradio 2 ugovora (2001-2002), i nakon duge pauze, s punih 40 godina sam se odlučio vratiti na brod.
Javio sam se staroj kompaniji i u vrlo kratkom roku odradio samo telefonski interview i dobio posao!

Vjerojatno bih već i bio na brodu da kompanija ne traži položeni D2, tečaj je najavljen za početak 9. mjeseca...

Stoga, ako imaš volje i ako si odlučan, ne brini... sve će se riješiti na najbolji mogući način!

Sretno!