Author Topic: Cast-A-Way Europe u Beogradu ima “open day” March 29.2018.  (Read 2733 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline VukMarkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Hvalim te boze da je neko iz belog sveta odlucio  da dodje na Balkan i regrutuje.
Sta su do sada cekali. Obogatise se lopovi na muci nas koji zelimo da radimo posteno.
 :banana: :banana: :banana: :banana:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
I mene veseli. Ako odaziv bude dobar, a britanci su istrazili trziste i bit ce, dolaze lijepa vremena.  :banana:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline VukMarkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Ja sam se prijavio za Workshop 29-tog.
Ide li jos neko sa foruma.

Offline Kire

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Macedonia [FYROM]
  • Company: Royal Caribbean Cruises LTD
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Housekeeping
Bolje ti je da ides zvao si ga wokrshop ili na brod gi zove GiftShop, tamo ti 100puta bolje nego da ides za engleze Stainer, u shop kad ti je port day{kad stoi i neki port-grad na pristaniste) shop ne radi do opolovljavanje iz tog porta radi takse(poreze) i ti tog vremena slobodan na primer all aboard je 18:00 shop otvara zavisi kompai imnije 18:00 ili 18:30, a kod engleze u Stainer oni je drze Spa salone i fitness center, oni pocinje od 7 ujutro pa do 21 ili 21-30 zavsis koja pozicija imas, ali za to Stainer daju 1day off full(cel dan slobodan) ili moze da dobijas nekad pola dan.

Royal ti je najbolja za crew(radnike) ima najbolji zivot na brodu od ostale kompanije, i sta imaju royalove radnike isto imate i vi sta radite kod koncesionere, potpuno isto, razlika je sto vi dobijate plata od vasa kompanija a oni od royal.

Na primer na Oasis class u royalu crew bar ti radi do 4 ujutro, manje clase do 2-3, ali sve vrste pica su ti dostupne, cimer prekinue pa sada je na NCL  kaze da tamo bar radi do 1 i samo imaju vino i pivo, skoro isto i na Viknig cruise ocean.

Sretno

Offline VukMarkovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Hahahahaha Kire pa nije to isto.
Workshop je prezentacija agencije a Giftshop je department.
Iako imaju Shop u ponudi nude joj mnogo drugih poslova kao i sve agencije.