Author Topic: Royal Shore Ex Staff - Second Interview  (Read 1807 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Royal Shore Ex Staff - Second Interview
« on: 22/March/2018 »
Nedavno sam imao regularan Interview za Shorex na Royalu koji je prilično obećavajuće prošao, ali mi je rečeno da ta pozicija zahtijeva i drugi interview s tipom iz Miamia, pretpostavljam preko Skypea. Može li mi netko do vas koji ste već bili u sličnoj situaciji reći nešto više o tome? Po čemu se taj interview razlikuje od onog kojeg sam već osobno imao s gospodom iz Royala? Što bi me mogao pitati a da već oni nisu? Hoće li taj interview biti fokusiraniji i rogorozniji ili je više riječ tek o formalnosti da se zadovolji procedura? Znam da je svega nekoliko ljudi na forumu koji mi mogu odgovoriti na ovo, ali se nadam da ću dobiti bilo kakav info i/ili savjet koji bi mi pomogao da se pripremim što je bolje moguće.

Offline MoreplovacDJomla

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Royal Shore Ex Staff - Second Interview
« Reply #1 on: 25/April/2018 »
nalazim se u istoj situaciji, cak nam je regularni bio u istom periodu, gdje mi je receno da bi za oko mjesec dana nakon regularnog trebalo da mi se javi ta zena iz majamija  preko skypea a koliko sam  razumio gospodina iz Amerike taj interviju bi nesto duze trajao od regularnog i kako je on naglasio bio fokusiraniji. ee sad kao sto si rekao da se hoce neko javit da nam detaljnije ako moze pojasni kako bi izgledao taj drugi intervju bilo bi ekstra.  Jesu li se tebi u medjuvremenu  javljali iz Majamija ikako?

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Royal Shore Ex Staff - Second Interview
« Reply #2 on: 01/May/2018 »
S obzirom da bi taj drugi tebao biti telefonski interview, vjerojatno će mi otpasti ruka od držanja moba ako bude duži od prvog! :)