Author Topic: NCL Entertainment  (Read 1407 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
NCL Entertainment
« on: 30/November/2021 »
Drugovi, jedna od retkih kompanija gde nemam poznate ljude ili bilo kakve informacije je NCL.

Jel ima nekog ko je voljan da podjeli iskustvo kako je raditi u entertainmentu na NCL-u?
Kakav je menadzment, uslovi, kakvi ljude rade generalno, jel su organizirani, kakva je oprema, kakve su shows u teatru.


Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: NCL Entertainment
« Reply #1 on: 02/December/2021 »
Nisam radio u entertainment departmentu ali mislim da je generalno OK.
Nemam neke prezicne informacije, ali dok sam bio na NCL ljudi iz entertainment se nisu nesto previse bunili.

Ugovor je 6 meseci, kompanija placa avio karte, medical i vizu.

Znam da nisam puno pomogao, ali sam izneo ono ono znam.

Ima ljudi sa nasih prostora ali izgleda ne citaju ovaj forum.

Cini mi se da je jedan od zaposlenih jednom rekao da su uslovi u entertainment bolji na NCL nego na Royalu ali nemoj da me drzis za rec. Rekao je nesto u stilu kako mu je plata veca nego na istoj poziciji na Royalu. Ovaj razgovor se odigrao u crew baru pre nekih 4 ili 5 godina.

Offline Enzzo

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
  • Country: Bosna i Hercegovina
Re: NCL Entertainment
« Reply #2 on: 03/December/2021 »
Ja ti mogu reci samo koji show u teatru imaju na NCL EPIC-u, Burn the floor i Priscila queen of the desert.

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: NCL Entertainment
« Reply #3 on: 03/December/2021 »
Hvala ljudi i toliko sto ste pisali :) Opcenito mi je NCL nepoznanica pa zato pitam. A kakav je generalan vajb na kompaniji vama koji radite u drugim departmentima?

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: NCL Entertainment
« Reply #4 on: 04/December/2021 »
Ja sam od prekookeanskih bio samo na NCL i teško mi je da poredim sa drugim kompanijama.

O samoj kompaniji iz ugla zaposlenih, imaš drill jednom nedeljno, nekada traje 45 minuta, nekada sat vremena.

Kada dodjes na brod dobijas In Port Manning boju i nekada ne mozes da ides u luci van broda iako si off duty. Boju mozes da menjas sa svojim kolegama ukoliko oni pristanu. U nacelu, ako kruz traje sedam dana i imate 4 luke u jednoj od tih luka ce biti tvoja boja i neces moci da ides napolje.

Crew bar radi do 2 nocu. Pivo je valjda 1.25 a cigarete 2 dolara. Uglavnom se pusta Latino muzika. Evropljani ubedljivo najlakse mogu naci devojku.

Vecinu na brodu cine Filipinci.

Kompanija ti placa avio kartu, medical i vizu. Medical i vizu placas sam pre nego sto dodjes na brod ali kompanija refundira sredstva na tvoj racun zajedno sa drugom platom.

Dok putuješ na brod i sa broda kuci imas pravo da potrosis 25 dolara po danu za hranu i pice na tom putu, a da ti to kompanija kasnije vrati. Ovo se ne odnosi na grickalice vec samo na hranu.

Jedan prijatelj iz entertainment department mi je rekao kako je njemu bolje biti na NCL nego na Royal Caribbean iako Royal generalno vazi za jednu od najboljih kompanija za crew.

Vise ne radim na NCL, ovo su informacije iz prethodnih godina. 2020. sam poslednji put bio na brodu.