Author Topic: Stage Crew - Princess Cruises -- završen ugovor #1  (Read 7017 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ognjilo

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Živeti i biti živ nije isto.
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Cunard, Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: APM Lighting
Pozdrav svima, Ognjilo je opet na odmoru  :wave: :wave: :wave:

Završen i četvrti ugovor, i ubedljivo najbolji do sada.
Prvo, već drugi ugovor radim na rasveti, posao sam savladao to tančina, ide mi :yeah:, tako da što se tiče posla nema više iznenađenja, savladavam sve prepreke sa lakoćom.
 Drugo, ekipa je bila odlična, što, kao što mnogi znaju je možda i najvažnije, kolege i menadžment odlični, mnogo pomažu i čine atmosferu za rad opuštenom i bez stresa.
Treće, dobrom organizacijom i trudom organizujem svoj posao tako da stvaram višak slobodnog vremena, mogu da izlazim kad i koliko hoću, naravno u granicama dozvoljenog.
Četvrto, cimer mi je brat Makedonac, odličan drugar i jednostavan za saradnju, sve može, dogovaramo se oko svega sa lakoćom  :uzdravlje:

E sad, kako to obično biva, na muci se poznaju junaci (ne mislim da sam ja nekakav junak ili slično da se razumemo  :facepalm:), ali sve što je moglo da zadesi nekoga ko radi ovaj moj posao u 5 godina, mene je zadesilo u dva ugovora, suvi dok, mokri dok, kompletna zamena rasvete na jednom brou, delimična zamena rasvete na drugom, kompletno refokusiranje i ponovno reprogramiranje svih predstava...........................ukratko ogromna je*ena količina posla, koji sam mnogo puta morao da odrađujem u noćnim satima, nakon završetka posla, sat i sati vremena su utrošeni, a tek sam počeo da radim ovaj posao, novajlija, ali eto niko te ne pita, neki bi to odbili da rade neki to ne bi ni znali a neki bi kukali i plakali.

A ja, ja sam tu video šansu. Šansu da iskoristim taj momenat da naučim nešto novo i da pokažem neke svoje veštine , pred određenim ljudima, važnim ljudima, naravno uvek je prisutan rizik da ćeš nešto zaj****i ili možda zagristi više nego što možeš da sažvaćeš, ali eto ja sam malo imao i sreće i hrabrosti da ne pokleknem pred izazovom, već da ga ščepam obema rukama. Ko ne riskira ne profitira, kažu ljudi, ajde da testiramo i to  :pad:

E sad, šta je taj profit, šta sam dobio od sveg tog rada....................još više rada  :pad:

Trenutno čekam odlazak u brodogradilište, gde ću raditi na instalaciji, programiranju i postavljanju najnovije opreme na najnovijem Princess-ovom brodu, instalaciji najnovijih predstava u teatru, radiću sa najboljima iz branše i biti na porinuću i član prve posade broda "Enchanted Princess".
Još jedna faza i još jedna novina u ovom ludom trogodišnjem životu i radu na brodu, guramo samo napred  :yahoo:

Ko hoće može i da pogleda ovaj kratak prikaz nekih predstava za koje sam ja radio dizajn rasvete na mom prvom ugovoru, ako vam se svidi ne zaboravite da "lajkujete" i da se "upišete" na moj kanal jer ću ovih dana postaviti još nekoliko videa, hvala.

Ovaj video je o poslu :) https://youtu.be/l_i4DX4i21Y
a ovaj o zadovoljstvu :) https://youtu.be/y1MMD36mXSM

Online Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
 :clapping:  enchanté
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jere

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar Utility
Ipak prihvatio Enchanted... Stigao ostatak Regala kuci, kaci snimke iz Bostona, ako vec nisi  :yahoo:



Offline ognjilo

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Živeti i biti živ nije isto.
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Cunard, Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: APM Lighting
Oooo Jeremija stigao si i ti kući, dobro si me podsetio za Boston, evo u pripremi je  :pilot:


Offline AleksandarBgg

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
  • Country: Србија
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Photographer
Cekamo taj snimak iz Bostona, Davaj Vamo! :D I odlican video i tekst! Stvarno svima odlican ugovor na Regalu! Vidimo se negde nekada! :plovim:

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Druze ognjilo, jel mozes dok si na odmoru malo napisati kakva je situacija sa sound technician poziciji na princess-u? koja je plata, kolike su obaveze, na kojoj se opremi radi i te fore.
pogledao sam video pa sam video da su live bendovi u pitanju u teatru, jel to svaka pretstava ili samo neke? to meni odgovara, posto mi se ne ide na brodu gde je sve playback :) malo bi zardjao ako radim kao dugme za play :) hvala ti unapred i i cestitam na uspesnom ugovoru :)

Offline ognjilo

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Živeti i biti živ nije isto.
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Cunard, Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: APM Lighting
Cekamo taj snimak iz Bostona, Davaj Vamo! :D I odlican video i tekst! Stvarno svima odlican ugovor na Regalu! Vidimo se negde nekada! :plovim:

Jaoo, vidi ti njega, sad će "DavajVamo" za tebe I Jeremiju da "opravi" video......samo malo strpljenja  :D

Offline ognjilo

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 49
  • Živeti i biti živ nije isto.
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Cunard, Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: APM Lighting
Druze ognjilo, jel mozes dok si na odmoru malo napisati kakva je situacija sa sound technician poziciji na princess-u? koja je plata, kolike su obaveze, na kojoj se opremi radi i te fore.
pogledao sam video pa sam video da su live bendovi u pitanju u teatru, jel to svaka pretstava ili samo neke? to meni odgovara, posto mi se ne ide na brodu gde je sve playback :) malo bi zardjao ako radim kao dugme za play :) hvala ti unapred i i cestitam na uspesnom ugovoru :)

E buraz ajde pisaću ti na PM, da ne trolujemo tonce javno, hahahahhaaa

Offline Jere

  • Registered
  • *
  • Posts: 27
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar Utility
U sustini radite par sati nedeljno, izi lajf!