Author Topic: Da li ima na kruzeru obezbedjenje, za koje nije potrebno vojno iskustvo?  (Read 6577 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Akcionari cuo sam da non stop uce neke knjige, koji prodaju po aukcijama na brodu, preko 10 000 eura njihova plata?

Otkud sad ovo i kakve to ima veze? Imaju lepu platu i ok posao...ako prodaju dovoljno.

Ima i Chief Eng preko 10 hiljada mesecno i akcije firme i biznis klasu letove i kratke ugovore i radno vreme kakvo hoce... Sto to ne probas?
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile

Offline Bladecup

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Akcionari cuo sam da non stop uce neke knjige, koji prodaju po aukcijama na brodu, preko 10 000 eura njihova plata?

Koja je to pozicija Akcionar?

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Koja je to pozicija Akcionar?

Ma pogrestno napisano. Aukcionar. Art Director ili kako se vec zove na razlicitim kompanijama. Krenuo covek od obezbedjenja preko "departmana zabave sa decom" do Art Direktora... samo da ne mora da se radi mnogo...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Bladecup

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Ma znam trollujem ga,radio sam vec za tu galeriju o kojoj prica:)i doci do mesta aukcionera je malo teze,da mu uradim paralelu,dobiti odmah mesto aukcionera ili gallery direktora je kao da dobijes mesto licnog obezbedjenja americkog predsednika i to preko interneta;))u njegovom slucaju,nikad;(,ljudi koji misle da se lako lova zaradjuje na brodu su u velikoj zabludi;),ljudi koji misle da se jos lakse zaradjuje u galeriji su jos u vecoj...

Offline urosh-rs

  • Registered
  • *
  • Posts: 42
    • View Profile
Da, dosadan je posao obezbedjenja kod nas ako si u bankama, srecom ja sam u prodavnicama bio mada ni tamo nije nista bolje, svako se prema obezbedjenju odnosi kao da nista ne radi, sto ustvari i je tacno,malo se zaista njih moze naci koji su stvarno dobri za taj posao koji hvataju lopove i znaju svoj posao. Monoton posao uzasno ako nema ljudi,nema ni posla.

Koji su poslovi obezbedjena na brodu,sta taj radi? patrolira? patrola je meni zadovoljavajuca, ali sedeti i nista ne raditi do patroliranja uzasno je dosadno.

Koliko treba engleski da se zna??? za recimo taj SPA sto si rekao, ma radio sam ja i preko 12h sati, ali kao sto rekoh ako nista ne radis dosadno je.
Minimalno je 6 meseci ugovor? ne moze manje