Author Topic: Da tuzim kompaniju ako i HR podrzi doktora?  (Read 2095 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline BUNTOVNIK

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
pozdrav
trenutno sam na brodu i molim za savjet
desilo se samo iz neba bol u levoj koleni  nedelju dana  mackao neke kreme nije proslo isao u medikal ispricao pricu da vec je nedelju dana i ne prolazi doktor kaze meni mediskus daje ibrufen i kaze dodzi za par dana  ako ne prode saljemo te na magnetnu rezonansu
pita jel si imao bolove ikada kazem ne  prvi put ali radio sam magnetnu na koleno pred oko dve godine nije bilo bolova nego neki zvukove kada savijem koleno  kaze nista ides na magnetnu..dosao ja par dana nakon ibrufena jos bolova kaze neceme te slati na magnetnu jel si tako dosao na brodu da je to boles  sa kojom sam dosao da radim na brod..kazem nije  prvi put osecam bol kaze obezbedi magnetnu izvestaj  da dokazes da je  stvarno prvi put proslo je vise od dve godine  to i ne znam gde je vec nemam kuci medical bibjoteku
kazem nemu ako je  to boles sa kim sam dosao dve godine radim u kompaniji izvadi neki podatak da sam do sad isao u medikal da se zalim na koleno nikad neje bilo a pre sam radio accomodation attendant  sad elektricar 2000-3000  kufera svakoj nedelji dizanje  teske 20 30 kg sta je tezak fizicki posao ako sam dosao sa tu bolest nisam bio sposoban za hodam ne da radim..ne znam sta da radim da idem u HR svakako.. da tuzim kompaniju ako i HR podrzi doktora ili lepo dajem  sigh off kompanija je princess

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da tuzim kompaniju ako i HR podrzi doktora?
« Reply #1 on: 20/May/2018 »
Polako momak, točka, zarez, .. uhvati zrak. Sada si nadrobio svega, ništa mi nije jasno. Na kojoj si poziciji? Električar? Kako si uspio kao električar povrediti meniskus?
I kakva je to priča oko toga kakav si došao na brod? Imaš papir na kojem piše fit for duty, to je početak i kraj drame.
E sad, ako si ti ničim izazvan njemu rekao da je to nešto što vučeš od prije neznam kada, onda si sam tražio ovo što te ide. Možeš dobiti otkaz jer si lagao na medikalu da nisi imao povredu.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline BUNTOVNIK

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Da tuzim kompaniju ako i HR podrzi doktora?
« Reply #2 on: 25/May/2018 »
Ne nisam lagao i nisam imao bolove od pre.desio se bol samo onako iz neba,u ljevo koleno ..doktor meni pricao kako izgleda magnetna rezonanca ,jas sam njemu odgovorio da znam kako izgleda jer sam pravio na desno koljeno.nije bilo bolova samo cudan zvuk kad savijem koleno od radoznalosti snimio nogu cisto da vidim da je sve ok . Ovo sad je ljevo koleno, bolova neki 20 dana ali nasao sam izvestaje od magnetnu, sta sam radio kuci.p re par godina, ako me i dalje ne salju na specijalist prikavicu i tuzicu

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Da tuzim kompaniju ako i HR podrzi doktora?
« Reply #3 on: 26/May/2018 »
Magnetna rezonanca u US kosta par hiljada dolara, nece te tek tako poslati, tu privilegiju dobiju oficiri i oni koji su dugo u kompaniji
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Da tuzim kompaniju ako i HR podrzi doktora?
« Reply #4 on: 26/May/2018 »
Magnetna rezonanca u US kosta par hiljada dolara, nece te tek tako poslati, tu privilegiju dobiju oficiri i oni koji su dugo u kompaniji

Znam nekoliko ljufi koji su isli na magnetnu a nisu imali niti neke godine na brodu niti rank, jednoatavno je trebalo da idu na magnetnu.

Sto se tice ostalih, malo mi je neverovarno da se zbog bolova u kolenu odma trazi magnetna rezonanca i razmislja o tuzenju kompanije... Zivo me zanima koliko bi cekao i koji bi te doktor poslao na magnetnu za isti problem u Srbiji... Ili odakle si vec.

Svakako, samo stalozeno pricaj sa njima i siguran sam da cete naci resenje.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline BUNTOVNIK

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Da tuzim kompaniju ako i HR podrzi doktora?
« Reply #5 on: 27/May/2018 »
Ne nisam trazijo magnetnu ja, nego nakon nedelju dana bolova, kreme ,isao u medikal i ispricao. Sfatio da je nesto serioznije ,kad senjor doktor rekao popi ibrufen tablete jos par dana, ako jos ima bolova dodzi opet,u medikal sajlemo te na specijalist i magnetnu da vidimo sta je u pitanju. Isao ja posle par dana ibrufen. Onda senjor doktor kaze necemo ti nista,  ni specijalist ni magnetnu,jer si to je boles skim si dosao vec sam gore ispricao na pocetak zasto to tako.pocelo, da mi objasnava kakva je to masina magnetna.rekao da znam da sam vec radio na koljeno desno.i sve je bilo ok. sad je ljevo u pitanje, onda kaze nabavi izvestaje,da dokzati da je sve ok, nabavijo ja izvestaje iz kuci,sve ok. I jos me ne sajle na specijaliat ,a vec mesec dana bolova.necu ja da tuzim kompaniju, i da zatvorim vrate neki drugi momaka ali kad ocigledno da senjor doktor izigrava majmun,onda mora platiti cenu prijavicu jos danas HR cisto da zna ,ako ga i ona podrzi doktora onda nemam izbora,moracu da tuzim .ne zbok nekakve pare ,nego da se drugim ljudi ne desi ovo sta se meni desava .zqboravio da kazem jedan crew member iz gali,su ga pislali kuci sa isti problem,a imao lekarsko pre mesac dana fit  za posao.ni specijalist ni nista samo medical off  to je boles skim si dosao.