Author Topic: Pitanja o meniju za glavni intervju?  (Read 1849 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nikola994

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Pitanja o meniju za glavni intervju?
« on: 20/May/2018 »
Zdravo.Za par dana imam intervju sa royalom preko skajpa za poz ass waiter.E sad,malo mi je frka engleski znam dosta dobro tako da mislim da bi na neka uopstena pitanja prosao ali nzm sta otprilike pita o meniju.Ja sam ucio recimo po 5-6 salata,dressinga,supe,breakfast,main course,neka nacionalna jela,apetizers moracu i neka vina i koje ide sa kojim jelom...
Mislite da je to dovoljno naravno smijacu se kao budala ali sta ako me pita nesto a ja nzm odgovor?

Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Pitanja o meniju za glavni intervju?
« Reply #1 on: 20/May/2018 »
Nasmejes se i kazes da se za to pitanje nisi spremio i zamolis ga da te navede na odgovor tj da ti pomogne.

Offline Nikola994

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Pitanja o meniju za glavni intervju?
« Reply #2 on: 20/May/2018 »
Nzm evo vidjecu sto ce bit preksutra javljam sto je bilo

Offline Nikola994

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Montenegro
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Pitanja o meniju za glavni intervju?
« Reply #3 on: 22/May/2018 »
Bio sam na intervju.Uglavnom nije postavljala teska pitanja nisam se zadrzao duze od 5-6 minuta.Pitala me da nabrojim neke main course,koje vino ide sa salmon(tu sam malo kiksao jer sam zaboravio da je salmon riba pa sam rekao red wine ali nesto sam se kao ispravio  :smack:),sta bi rekao moj prosli poslodavac da ga pita o meni,deserte,koliko stolica je bilo u restoranu,nabrojao par red and white wines...
Mozda sam nesto zaboravio ali uglavnom nije nikoga nesto mucila samo ubije trema jer vecina nas nije radila ovakve intervjue pa se nadam da cu proci javice mi za nekoliko dana :-))))'.