Author Topic: Ocu da plovim okeanom po prvi put, pomagajte prijatelji  (Read 1965 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline shoxns

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Pozdrav dobri ljudi, kao sto i sam naslov kaze zeleo bih da se upustim u pustolovinu koja nije nimalo naivna ali ovo to mi je u glavi vec skoro pola godine bez prestanka..Procitao  sam ovde svakakve postove,gledao klipove na jutjubu sto stranih sto domacih (nadam se uskoro) kolega..Ali tu ima jedan problem ako ne i vise problema, prvi je da imam nepunih 20godina (28maja cu 20) i drugi je mozda cak i veci sto sam ja idalje sa nezavrsenom srednjom skolom tjst 4godina elektrotehnicke skole u NS elektrotehnicar telekomunikacija ogled (idem vanredno u sk) zato se i oduzilo jer me mrzi da polazem ispite nazalost, radio sam svakakve poslove neprijavljen i kao konobar i kao radnik u marketu,i serviser racunara i onlajn rad preko steam-a (sve u svemu svasta za moje godine) Pa da predjem konacno na stvar, da li je prijava uopste moguca, ciljam na giftshop, jer je na brodu drugarica prvi put u zivotu kroz mesec dana joj istice prvi ugovor i ima samo reci hvale, sto mi daje dodatno samopuzdanje da se upustim u ovako nesto..Hvala i vama sto ste procitali a i nadam se na nekom savetu.. :uzdravlje: