Author Topic: App za besplatan internet ?  (Read 1708 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bosanceros

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
App za besplatan internet ?
« on: 17/July/2018 »
Evo i ja da se vratim posle duze pauze , sa jednim pitanjem!!!
Na zadnjem ugovoru , koji sam odradio pre par godina , imao sam kolegu koji je koristio aplikaciju za nelegalno koriscenje  interneta.
Nije bilo nesto brzo, i dugo je trebalo da se konektuje, ali si mogao da koristis da posaljes poruku na whats up ili messenger.
Negde na internetu sam procitao da je dosta ljudi na Carnival-u dobilo otkaz zbog toga .
Moje pitanje je , iako postoji mogucnost  otkaza, dali se to jos uvek koristi ili je potpuno provaljeno!!! :money: :money: :money:

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: App za besplatan internet ?
« Reply #1 on: 17/July/2018 »
Ja znam da su radile KakaoTalk i Telegram messenger aplikacije bez da se ulogujes. To jest, morao si da se ulogujes i onda da posaljes poruku ili dve, a potom mozes da se izlogujes al ostavis ukljucen wifi i poruke i dalje prolaze. Video ne, ali cisto text da. Ne znam za ostalo.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Micun Drincic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
  • Work with what you have to obtain what you desire!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Entertainment Tech Manager
Re: App za besplatan internet ?
« Reply #2 on: 18/July/2018 »
Mogu ti reci da je to istina. Letis kuci ako te navataju i to bez da se guramo. Ovo ti pricam sa Carnival strane. Tolerancija za takav prestup je - 1000.
Iskreno, vrlo brzo se sazna i provali jer ne mora cak ni IT da te provale, ljudi medjusobno pocnu da pricaju.
A lot of people ask me why I don’t go out clubbing or at least to have something to drink. “Nothing will happen to you” they say. To me that “NOTHING” separates average from great. Greatness is what I’m striving for and average is last thing i want to be. You see how big that “NOTHING” is now?!