Author Topic: Explorer OTS  (Read 1660 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dnc

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Croatia/Montenegro
  • Company: Royal Caribbean
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bar Server
Explorer OTS
« on: 14/September/2018 »
Pozdrav, ja sam se ukrcao kao new hire na Voyager OTS u martu, trebalo je da mi traje ugovor do prvog oktobra, onda odmor do januara i ponovo nazad na Voyager. Međutim u Vijetnamu sam zakačio neku tropsku groznicu, bio sam malo po vijetnamskim bolnicama, onda u Dubrovniku u bolnici i sad su me najzad pustili kući. Čim sam došao, dočekao me je mail od schedulera da treba da se ukrcam 5. oktobra na Explorer i počnem drugi ugovor. Tako da praktično mi daju samo 20 dana odmora. Da li ima smisla da se žalim na to ili se protiv te njihove odluke ne može? I ako već moram da idem na explorer, ima li neko ovdje na forumu da mi kaže kakvo je stanje, ima li dosta naših, kakva je disciplina, itd.?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Explorer OTS
« Reply #1 on: 14/September/2018 »
Ja se ne bih žalio, jer takve se situacije znaju žestoko zakomplicirati.
Daće oni tebi duži odmor, no problem, ali bi se poslije 5-6 mjeseci mogao pitati zašto te još ne zovu i nisi li negdje pogriješio ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline dnc

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
  • Country: Croatia/Montenegro
  • Company: Royal Caribbean
  • Recruitment Agency: Kouzon
  • Job Title: Bar Server
Re: Explorer OTS
« Reply #2 on: 14/September/2018 »
Da, to ima smisla...poslao sam im neki kompromisni mail, u smislu, ako može da mi date odmor, a ako ne može ili vam je previše inconvenient, ukrcaću se petog, nije problem. Nisam se baš eksplicitno žalio, samo sam upitao može li.

Offline dilja1991

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Bosnia and Herzegovina
  • Company: Royal Caribbean
  • Recruitment Agency: Royal Caribbean
  • Job Title: Guest Services
Re: Explorer OTS
« Reply #3 on: 02/October/2018 »
Ja sam na Exploreru ali nisam vidio da dolazis u oktobru sto znaci da si produzio odmor, ok je ovde ima nasih a idemo u Australiju za 4 dana, krosing traje 22 dana.....