Author Topic: Celebrity GSO  (Read 1654 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Celebrity GSO
« on: 18/October/2018 »
Da podjelim moje danasnje iskustvo sa intervjuom. Nakon podosta cekanja poslao sam mail direktno regruteru koji radi za Celebrity Ne ocekivajuci brzi odgovor dogodilo se bas to. Nakon par minuta mi odgovara da mu posaljem CV da vidi i to sam mu poslao. Opet nakon par minuta kaze da me je dodao na Skype i da li sam danas slobodan u bilokoje doba dana. Ja mu odgovaram da jesam i zakazuje mi intervju u 11:30 Miami time (17:30 kod nas). Ja se spojim i cekam i nista. Oko 17:50 mi salje mail da ima neki meeting da li moze u 1pm (19:00 kod nas) Ja reko moze. Cekam ja od 7 do 8 i vidim da ne zove pa gasim skype i idem dalje necu sad cijelu vecer kao budala pred kompom.Oko 8:20 dolazi mail da se meeting oduzio pa ako nemogu danas da mu javim kad mogu da si on to zabiljezi i ja mu odgovaram da mogu bilokoji dan kada njemu odgovara i na to on meni Lets make it happen u 3pm (21:00 kod nas) Opet ja cekam i ajde zvao je u 21:15 pitao me sta znam o Celebrity-ju malo o novom brodu koji izlazi i to je trajalo 3 minute i pukne veza i nema ga vise online. Nakon 15-ak minuta mi salje mail njegov kolega da ce me ovaj nazvati samo da restartira komp. Moze cekam ja. Oko 22:20 me zove i isprica se jer je njemu nesto wifi prestao raditi i pitao me dali imam vizu i kada sam spreman poceti raditi. Ja rekao imam i mogu odmah. Ok! Netko iz nekog Hiring odjela il tako nesto to nisam bas razumio ce mi se javiti do pon/utorka a ako se ne jave da mu samo posaljem mail i da ako znam nekoga tko bi htio raditi da mu ja posaljem cv od toga nekog i da ce onda svakako provjeriti taj cv. Thans man ciao!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Celebrity GSO
« Reply #1 on: 19/October/2018 »
Bejzikli, ti ne znas jesi li primljen i hoces li biti?
Kakva regrutercina   ::bin-laden::
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cincinnati

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 360
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises, Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Bar Utility, Bar Waiter, Bartender
Re: Celebrity GSO
« Reply #2 on: 19/October/2018 »
Samo neka ti posalje LOE i avio kartu i sve mu je oprosteno  :D
Why Always Me?

Offline casperrr

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 48
    • View Profile
  • Company: Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Documentation officer
Re: Celebrity GSO
« Reply #3 on: 20/October/2018 »
Update! Ipak to nije bilo to! Jucer mi se javio neki Guest manager i sad smo imali pravi intervju. Nista strasno. Sad ce mi poslati neki assessment test i onda ce mi javiti rezultat.