Author Topic: G&P sezona 2019  (Read 3860 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Joca bg

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
G&P sezona 2019
« on: 07/November/2018 »
Ajde da započnemo novi topic za sledeću godinu.Zvali me i pitali dal sam zainteresovan za sledeću sezonu,ja rekao naravno...samo da ne bude kao ova godina pa nisam na kraju ni otišao 😂

Offline robhino123

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: G&P sezona 2019
« Reply #1 on: 07/November/2018 »
To je najgora kompanija koja postoji bjezi od njih glavom bez obzira.

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: G&P sezona 2019
« Reply #2 on: 07/November/2018 »
I ja se slazem sa komentarom da svi koji moze da bjeze od njih..
G&P = Gipsys & Poors
U pravu smisao reci ovo ti je prevod za njih najgora firma sta postoji na svjetu sigurno..bio sam vidio i potvrdzavam.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline Dezhan

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: G&P sezona 2019
« Reply #3 on: 08/November/2018 »
Ne znam sta da vam kazem.I za mene su bili najgora kompanija dok me nisu zaposlili konacno.Sto se tice uslova i posla uopste to sve zavisi od sefova,menadzera.Ove iz kancelarije boli uvo.Ne disu vam za vrat.
Problem je u tome sto mnogo ljudi daje otkaz.I oni moraju da imaju uvek spremne zamene.Na nekim bodovima ode i po deset ljudi u sezoni,i to cak u prvoj polovini.Za dva meseca samo koliko sam bio kod mene je cak njih cetvoro dalo otkaz.I plus sto dobar broj radnika nece da ode na odmor pa ni tako onda ne mogu ni kao dzampera nikog da ubace.A za nas bez EU pasosa nema mnogo izbora.Probajte neke druge kompanije ako nemate EU pa vidite.N

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: G&P sezona 2019
« Reply #4 on: 08/November/2018 »
Sve je to smejurija ljudi ja sam imao intervju kao ne moze da mi ponudi za sobara ne znam nemacki a sad im treba neko sa znanjem nemackog ajde da im verujem...

onda ne znaju ni ako sam prosao kada cu se ukrcati da li pocetkom sezone ili da me drze kao on hold da udjem na sred sezone,a to tek mogu da mi jave u decembru,ovo se ne isplati uopste smejurija teska...

Offline Dezhan

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: G&P sezona 2019
« Reply #5 on: 05/January/2019 »
Dal s ste poceli da se cimate?Papiri,lekarski vize i to.Mene su isto zvali ako hocu opet da radim za njih samo sto ja cekam za okeanac da mi jave da li sam usao u neki uzi krug.Znacu to 15. Januara pa da mi ne bude kasno ako ne upadnem da se javim ovima u GP.Da ne budem opet dzamper od polovine juna tek i te fore

Offline rosrostuk

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
  • Country: Ukraine
  • Company: NCL, RCL
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: G&P sezona 2019
« Reply #6 on: 25/June/2019 »
Guys, I applied as a dishwasher. Now it's time  to embark. How hard is  the work ? How many dishwashers work in one shift ?

Offline Pavke

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: G&P
  • Recruitment Agency: N A
  • Job Title: Second cook
Re: G&P sezona 2019
« Reply #7 on: 19/November/2019 »
Pozdrav svima, nov sam na forumu.
Posle par godina nakog zavrsenog ugovora sa Princesom interesantnog dozivljaja koje me zadesilo sve pozitivno, radno, za napisat knjigu odlucio sam se za G&P.

Ne znam kako je, vidim da dosta vas ima lose iskustvo ali sam sredio sad vizu, milion dokumenata za skupiti trenutno  :rtfm:, tako da cemo videti.
 
imam dosta pitanja ali ajde da ne bude sad odjednom sve, koju preporucujete banku za primanje plate zbog provizije?

Offline mekilla

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
  • Country: Macedonia
  • Company: Viking River Cruises
  • Recruitment Agency: /
  • Job Title: Guest Service Agent
Re: G&P sezona 2019
« Reply #8 on: 21/November/2019 »
Hah samo se ja pitam sta ce tih Gypsis & Poors (G&P) raditi ovu sezonu nakon sta su juce Scenic objavili da preuzimaju sve svoje brodove pod kontrolom tako da ovi doticni su ostali sa k*** u rukama a da budem iskren i bas mi drago sta se sve ovo i konacno desilo...znao sam da ce se desiti  i mislio da ce to biti za 2019 al eto promasio sam za godinu dana...i srecno tebi buraz i videces sta je " mizerija " od kompaniji.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: G&P sezona 2019
« Reply #9 on: 21/November/2019 »
Evo me na G&p da istina je scenic je preuzeo sve svoje brodove i emerald takodje. Sta reci jedna od gorih kompanija ja sam prvu sezonu bio na scenicu sad sam drugu odradio na G&P,jedina je prednost dobra organizacija na G&P za loading smo svi imali slobodan rucak tj.nije bilo gostiju i pola slobodnog dana u nedelji,

ali mala plata jako,prva dva meseca skoro radis za dzabe,odbiju 300 evra koje vrate na kraju sezone,150 evra za lom inventara,i i jos ti 80% plate platu ako ne prodjes probni rad sto su meni ucinili sto je kriminalno...

Sad su im ostali samo nemacki brodovi NICKO i cuo sam da ce scenic zameniti neki Arena brodovi,na nemackim ima dosta i Madjara i Turaka i sve je istina sto je pre pisao RASS KASS netrpeljivost Madjara prema Balkancima posebno prema nama Srbima je izrazena...

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: G&P sezona 2019
« Reply #10 on: 21/November/2019 »
Mozda grijesim al zar nije bolje na okeanca.Mislim veca plata i manje se radi...