Author Topic: Pocetak krstarenja u 2021 ??  (Read 7768 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #30 on: 08/February/2021 »
Bio si smesan u pocetku, sad vise nisi ni smešan..
vakcini treba odredjeno vreme da razvije imuni odgovor.
zato se ljudi posle izvesnog vremena revakcinišu. A onda te štiti.
a znas sta je glavni problem?

problem je to što postoje poprilicno pametni ljudi na ovom svetu, koji su toliko svog vremena i znanja uložili na studije i usavršavanje i oni tvrde jedno.
a na drugoj strani si ti: solo genije koji je sam skontao sve ono na čemu ti eksperti rade neumorno ,to sve sam, bez ikakve muke i škole.

Alal vera.
ne znam zasto ljudi misle da si šizofren. stvarno ne znam.

javi se kadnije sa novim youtube činjenicama.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #31 on: 08/February/2021 »
Tehnička pozicija - da, ista je.

Na Karnival korporaciji je koliko ja znam ostala ista plata, barem za Deck i Tech mogu da kazem. Na drugim linijama bas i nije. Neke su otpustale radnike pa zaposljavale nove sa nizim platama, kao "kontraktore". Nesto sam video za NCL npr. neke oglase i plate su dosta manje nego pre korone. Oni koji su zadrzali poslove su mislim zadrzali i plate za sada, sto je dobro, to znaci da ce i u buduce, kad sve krene, plate moci lako da se vrate na neki nivo.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #32 on: 08/February/2021 »
Hvala na informaciji, Prinče. Ovo treba pratiti jer neće valjati ako budu počeli da u nekom trenutku još više zapošljavaju po Bliskom istoku i ako se plate i provizije skrljaju...

Ovo za šizofreniju, itd...mogli bismo lakše malo sa tim. Antivakcinaški pokret, ravnozemljaši i slične stvarčice postoje odavno i samo su se omasovile zahvaljujući flat internetu. Ne bi toga bilo toliko okolo kada bi svi štedeli megabajte, ovako se svaka glupost postavi i ostane na internetu. David Icke je do pre nekoliko godina zarađivao solidne pare tako što je mrtav ozbiljan pričao kako je engleska kraljica vanzemaljac koji jede malu decu, sad je više ne pominje jer je Korona aktuelna pa treba promeniti priču i nastaviti sa pravljenjem para. Nisu više aktuelni vanzemaljci koji jedu malu decu :rofl:, možda će biti opet za par godina.

Ne treba lepiti dijagnoze ljudima koji šire te priče. Samo su poverovali u gluposti, i to je sve.

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #33 on: 09/February/2021 »
David Icke je do pre nekoliko godina zarađivao solidne pare tako što je mrtav ozbiljan pričao kako je engleska kraljica vanzemaljac koji jede malu decu,

A kao nije?? Otvori oci covece, probudi se! Do your own research. Ima na YT bas dosta, samo treba pogledati.

No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #34 on: 09/February/2021 »
Na Karnival korporaciji je koliko ja znam ostala ista plata, barem za Deck i Tech mogu da kazem. Na drugim linijama bas i nije. Neke su otpustale radnike pa zaposljavale nove sa nizim platama, kao "kontraktore". Nesto sam video za NCL npr. neke oglase i plate su dosta manje nego pre korone. Oni koji su zadrzali poslove su mislim zadrzali i plate za sada, sto je dobro, to znaci da ce i u buduce, kad sve krene, plate moci lako da se vrate na neki nivo.

koliko sam ja saznao, moja bivsa kompanija i jos neke su spustile D&E otprilike 20%, a podjelili su i otkaza poprilicno.

Kako se vi drzite u CS****?
 

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #35 on: 10/February/2021 »
Kako se vi drzite u CS****?

Nikako :) . Još prošle godine u 6 mesecu je odrađeno kolektivno otpuštanje i od skoro 100 zaposlenih je ostalo 31. Išlo se po principu ko ne poslednji došao, prvi odlazi, tako da smo i supruga i ja popili otkaze. Jbg, dešava se :)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #36 on: 11/February/2021 »
u je****, mene zvali bili tamo negdje pred godinu dana bili ako sam zainteresiran za istu poziciju ko i ti, sreca pa nisam prihvatio.

planirate gore ostajati ili brod mozda opet?
 

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #37 on: 11/February/2021 »
planirate gore ostajati ili brod mozda opet?

Odosmo off-topic :). Ostajemo u Holandiji, ovde ima posla koliko hoćeš, ne isplati mi se, niti mi se vraća na brod. Ja sam odmah posle otkaza počeo kao elektro savetnik za brane, autoputeve i mostove u ministarstvu infrastrukture, sad menjam to i krećem od marta kao menadžer održavanja Šelovih poslovnih objekata. Ne mogu da se žalim, iskreno.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #38 on: 11/February/2021 »
Odosmo off-topic :). Ostajemo u Holandiji, ovde ima posla koliko hoćeš, ne isplati mi se, niti mi se vraća na brod. Ja sam odmah posle otkaza počeo kao elektro savetnik za brane, autoputeve i mostove u ministarstvu infrastrukture, sad menjam to i krećem od marta kao menadžer održavanja Šelovih poslovnih objekata. Ne mogu da se žalim, iskreno.

j**** off-topic, bitno da je dobro i da se radi.  :rofl:

znam da su nizozemci kad bi se izvjeli na brodu redovno odlazili doma raditi za vecu lovu. i to sa senior engineer placa, tako da nije lose gore kad se krene.
 

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
U splitsku luku uplovio najveci kruzer do sada
« Reply #39 on: 18/June/2021 »
U splitsku luku uplovio najveći kruzer do sada
https://www.index.hr/vijesti/clanak/u-splitsku-luku-uplovio-najveci-kruzer-do-sada/2284407.aspx

@udav na aparatima
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Re: Pocetak krstarenja u 2021 ??
« Reply #40 on: 28/March/2022 »
Odosmo off-topic :). Ostajemo u Holandiji, ovde ima posla koliko hoćeš, ne isplati mi se, niti mi se vraća na brod. Ja sam odmah posle otkaza počeo kao elektro savetnik za brane, autoputeve i mostove u ministarstvu infrastrukture, sad menjam to i krećem od marta kao menadžer održavanja Šelovih poslovnih objekata. Ne mogu da se žalim, iskreno.

Dopusti PM da ti se posalje  :embarrased: