Author Topic: NCL- International Guest Service  (Read 1784 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline iwica87

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: NONE
  • Job Title: GSA
NCL- International Guest Service
« on: 12/November/2018 »
Pozdrav svim učesnicima foruma,

Dobio sam posao na NCL-u krajem septembra kao International Guest Serivce direktno preko kompanije sam aplicirao, nakon par dana dobio datum za interviju, odradio interviju i nakon toga dobio mail da prihvatim ponudu sto sam i uradio. Nakon toga sam dobio dalje instrukcije od agenta da poslajem kopiju pasosa, vizu, uradim medikal itd sto sam sve završio i poslao, i sada čekam datum za ukrcaj.

Zanima me da li ima neko ovde ko je radio ili radi na Ncl-u na slicnoj poziciji na recepciji i ako bi mogao da mi kaže kakvo je stanje tamo?

Hvala puno svim dobrim ljudima.

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: NCL- International Guest Service
« Reply #1 on: 12/November/2018 »
Čestitam na poslu! koliko si platio medical i da li si ga radio kod privatnika ili u državnoj klinici ?
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline iwica87

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: NONE
  • Job Title: GSA
Re: NCL- International Guest Service
« Reply #2 on: 12/November/2018 »
Radio sam ga na Medicini Rada na Novom Beogradu, sve me je izaslo negde oko 11.000Rsd.

Ovom prilikom bi zeleo da se obratim takodje svima kojima traze posao na brodu da po nekada mogu i zaobici agencije i aplicirati direktno preko kompanije sobzirom da je celokupan proces mnogo brzi.

Ako neko ima bilo kakvo pitanje neka se slobodno obrati, rado cu odgovoriti.

Offline iggypop

  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: NCL- International Guest Service
« Reply #3 on: 12/November/2018 »
hvala na informaciji! Vidiš ti koje kombinacije se sve rade - za neke kompanije je moguće odraditi medical u državnoj instituciji u iznosu od 80-90 EU, a za neke mora kod privatnika za 250 EU.
"...jutro na obali
kao ti i ja
napusteni brodovi
plivaju lijeno
rastocene olupine
kao ti i ja..." - Branimir Johnny Štulić

Offline iwica87

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: NCL
  • Recruitment Agency: NONE
  • Job Title: GSA
Re: NCL- International Guest Service
« Reply #4 on: 13/November/2018 »
Sve to zavisi od kompanije do kompanije.

Na zalost mnoge privatne klinike kod nas prave dogovore sa kompanijama da svoje zaposlene salju jedino kod njih za obavljanje lekarskog pregleda, kao sto je slucaj sa Princessom da svoje zaposlene salje u Ristic.

Ncl takodje u svom sistemu ima informacije da je Ristic jedina ovlascena klinika kod nas za obavljanje pregleda i kod njih isti kosta oko 25.000Rsd

Vodjen ovim formumom i iskustvom drugih ljudi koji su pisali ovde o tome gde su radili pregled do sada, pa tako i ja odem na Medicinu Rada i zavrsim sve za duplo manje pare.

I naravno nisu mi pravili nikakav problem. Sve je bilo u najboljem redu.