Author Topic: Feron agency  (Read 2580 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Inamarina

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Viking
  • Recruitment Agency: Feron
  • Job Title: Retail shop
Feron agency
« on: 14/December/2018 »
Da li neko zna za agenciju Feron iz Bga? Salju ljude na Viking. Imam zakazan intervju s njima za par dana, pa da vidim ima li neko iskustva s njima vec? :wave: :wave:

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Feron agency
« Reply #1 on: 16/December/2018 »
Nikad cuo za njih

Offline Valdano George

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Feron agency
« Reply #2 on: 25/January/2019 »
Na Vikingovom sajtu stoji da je Feron zastupnik za Srbiju.

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 151
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Feron agency
« Reply #3 on: 04/February/2019 »
Imate opisano tamo u temi iskustva sa agencijama,a i iskustva dosta ljudi ovde sto su pisali o feronu,uglavnom za izbegavanje,amaterska agencija koja je jedino mozda sigurna da vam sredi vizu za ovo ostalo veliki znak pitanja,evo jedan decko jos ceka na ugovor za viking Portugaliju,a prosao je jos u novembru,kad god sam slao CV uvek su bile iste fraze imamo vas u bazi podataka...

dok su ljude sa EU pasosem ukrcavali bez problema cak i bez brodskog iskustva,jedni nadmeni ljudi u agenciji koji eto uzivaju da salju ljude na ''elitne'' kompanije uniworld,viiking slicno,dok ce nas bez EU pasosa galantno odbiti..

evo primer saradjuju sa scenicom a ja sam bez njih nasao posao na scenicu,polako im i druge agencije uzimaju kandidate i za scenic i za riveradvice,nikad nisu odrzali intervju za scenic dok su druge agencije ove godine odrzavale bez problema,pa naravno da ce tako samo da gube kandidate...

Offline Mobile

  • Registered
  • *
  • Posts: 454
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Re: Feron agency
« Reply #4 on: 13/June/2019 »
Prema mom iskustvu iako nisam puno saradjivao sa njima, nisu losa agencija.

Offline mali remorker

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 498
  • Nemoj da me pratis i ja sam zalutao!
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Grand Circle Cruise Line
  • Job Title: Hotel Manager
Re: Feron agency
« Reply #5 on: 22/August/2019 »
Svaka agencija je kadra da posalje kandidata koji ima EU pasos jer u tom slucaju nema cimanja oko nemacke vize (kada je rec o recnim brodovima). Zalosno je to sto te male agencije imaju radnike koji su brodove videli na slikama jedino i koji nemaju pojma sta je to kitchen steward ili night guest agent osim ono sto im je napisano na papiru.
Kao sto rece momak, mogu da pomognu oko viza (ponekad) i to debelo naplacuju i jako bezobrazno. Nazalost u Beogradu je nemacka ambasada postala zlatni rudnik za te lesinare (agencije) koji na neki mutan nacin rezervisu sve ranije termine i onda si primoran da im das u proseku 150 eura za termin za vizu. Meni su trazili 200 eura pre dve godine posto mi je trebala viza za ukrcaj krajem marta a naravno slobodnih termina na sajtu ambasade nije bilo vec od pocetka decembra. Kolega je platio 250 eura jer je dobio termin hitnog ukrcaja. Jednom recju banda su i treba ih izbegavati.
Da bi bio mudar i star, moras biti mlad i glup.