Author Topic: Cruise Job Fair, Budapest (2/11/2018)  (Read 6966 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline donshone

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Cruise Job Fair, Budapest (2/11/2018)
« Reply #15 on: 11/January/2019 »
Ne kapiram zasto nema tih sajmova u BG,pretpostavljam da zato sto nismo u EU...koja je svrha evo sledeci sajam je u Minhenu pa retko koji Nemac ce da ide uopste da radi na brod...

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Cruise Job Fair, Budapest (2/11/2018)
« Reply #16 on: 11/January/2019 »
Uskoro ce se odrzati Cruise Job Fair u Minhenu. Karta u jednom smjeru iz Mostara do Minhena kosta 40e i stize u Minhen oko ponoci. Jako povoljno s obzirom na udaljenost. Prijevoznik Croatia-bus/Globtour

Citiram obavijest sa maila:

Happy New Year to you! We are excited to announce that the first ever Cruise Job Fair in Munich is taking place on Friday, 15th February 2019 at Konferenzzentrum München.

This is the perfect opportunity for you to come along and meet the recruiters from 23 cruise lines who are looking for German or English-speaking candidates for a wide variety of cruise ship roles.

You can see the full list of companies attending, the roles they are recruiting for, any specific requirements, as well as all other information you may need by visiting the website:

www.cruisejobfair.com/munich/

Tickets are free of charge and can be downloaded from the website.

Cruise Job Fair in Munich is sponsored by Viking, the world's most awarded cruise line.

We look forward to seeing you in Munich!



Offline duledule

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Cruise Job Fair, Budapest (2/11/2018)
« Reply #17 on: 13/January/2019 »
Pa isti organizator je, imaju oko 5-6 sajmova godisnje, ali je gubljenje vremena. Od nas cetvoro niko nije dobio ni intervju zbog toga iako relevantnog iskustva ima i vise nego dovoljno. Jedio silversea je poslao zahvalnicu sto smo bili i da popunimo online prijavu.
Ono sto niko ne prica je da je na snagu stigao neki novi zakon o zastiti privatnih informacija i samim tim oni te cv koje predas ni ne smeju da koriste vec moras da im popunis prijavu i elektronski preko prijave im dozvolis da koriste tvoje podatke. Tako da je bolje slati online na svakih 6 meseci nego se cimati dzaba. :smack:
Za davanje ovakvih info msm da bar zasluzujem neku palacinku  :yahoo:

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Cruise Job Fair, Budapest (2/11/2018)
« Reply #18 on: 14/January/2019 »
zasluzujes vacation hero medalju  :D

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Job Fair, Budapest (2/11/2018)
« Reply #19 on: 19/March/2019 »
Moguce da svrha tog sajma uopce i nije zaposljavanje.
Treba netko da popegla kompanijine kartice, da se provede po hotelima ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dugonja

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Cruise Job Fair, Budapest (2/11/2018)
« Reply #20 on: 25/March/2019 »
Moje iskustvo je totalno drugacije, obisao sam svaki strand i ostavio primerak cv i popricao sa regruterima. Moj deprtment je Guest Service i vecina kompanija trazi vise jezika i EU pasos. Pored par regrutera kontaktirali su me iz Seabourna bukvalno dva dana posle sajma, ceo prces je isao brzo sa obzirom da sam morao da odradim i zimski kruz na recnom brodu i sredjivane papira je islo veoma lako. Sve pozitivno za kompaniju i vodjenje procesa regrutacije. Bio sam u februaru na trening akademiji 2 nedelje i vracen kuci da cekam slobodno mesto u rotaciji. cekanje na sl.mesto je pokriveno i bice placeno sa aprilskom platom.

Sve zavisi od kvalifikacija kandidata i potreba regrutera. Ovo je prvi put da sam prisutvovao ovakvom tipu regrutovanja i svakako najbolji, sve dobijete na tacni, kontakte, regrutere i priliku da se predstavite direktno kompaniji( nema skrivenih troskova agencije).

Svakome bih preporucio da ako moze ode i proba svoju srecu. Svako dobro :)