Author Topic: Koliko je radno vreme u Gift Shopy?  (Read 230 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vanessa

• Registered
  • *
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Gift Shop Department
Koliko je radno vreme u Gift Shopy?
« on: 08/January/2019 »
 :wave:
Zanima me koliko se dnevno radi na ovoj poziciji, citala sam na forumima da varira od kompanije do kompanije. Pa ako moze neko samo uopsteno da mi kaze

Forum

Koliko je radno vreme u Gift Shopy?
« on: 08/January/2019 »

Online cortomaltesepg

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
Re: Koliko je radno vreme u Gift Shopy?
« Reply #1 on: 08/January/2019 »
U prošjeku 5 sati dnevno.To jest',nekad radiš 4 sata,nekad 12 a nekad si cijeli dan off.Niko ne radi manje sati neđeljno od shop-ija ;)

Forum

« Reply #1 on: 08/January/2019 »

Offline Vanessa

• Registered
  • *
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruise
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Gift Shop Department
« Reply #2 on: 08/January/2019 »
U prošjeku 5 sati dnevno.To jest',nekad radiš 4 sata,nekad 12 a nekad si cijeli dan off.Niko ne radi manje sati neđeljno od shop-ija ;)
Hvalaa  :uzdravlje:

Online cortomaltesepg

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: 08/January/2019 »
Koji si brod dobila?

Online layla

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: 15/January/2019 »
sto volim te koji kazu da shopiii ne rade  :smack:

nije bas istina .. ti imas predvidjenih 77 radnih sati nedeljno  gde oni pokusavaju sto vise da ti napakuju.

ti ako ne radis dok je brod u luci ne mora da znaci da nista drugo neces raditi.. e to sve zavisi od managera ko ti je.. Mozes i dolaziti svaki dan u portu da radis inventure, ciscenje, priceovanje, sredjivanje lockera.. ja sam znala i do 5 ujutru ostajati kad radnja treba da se sredi.

tako da u proseku u realnosti radis 8 sati.. sem kad je navigacija radis od 9 ujutru do 12 nocu sa pauzom za rucak i veceru ukupno 1.5-2 vremena

Online Seaman

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: 16/January/2019 »
sto volim te koji kazu da shopiii ne rade  :smack:

nije bas istina .. ti imas predvidjenih 77 radnih sati nedeljno  gde oni pokusavaju sto vise da ti napakuju.

ti ako ne radis dok je brod u luci ne mora da znaci da nista drugo neces raditi.. e to sve zavisi od managera ko ti je.. Mozes i dolaziti svaki dan u portu da radis inventure, ciscenje, priceovanje, sredjivanje lockera.. ja sam znala i do 5 ujutru ostajati kad radnja treba da se sredi.

tako da u proseku u realnosti radis 8 sati.. sem kad je navigacija radis od 9 ujutru do 12 nocu sa pauzom za rucak i veceru ukupno 1.5-2 vremena

Pa da, svako se nađe da pametuje, ne vidi šta se radi iza scene. Dobro manje više na koncesijama svi gledaju da se izvuku, npr. u DCL šopu je skoro svaki port rad, uvijek ima nešto da se počisti, sredi magacin, cycle count beskonačni itd.
Svaki posao na brodu je težak i srazmjerno plaćen.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Forum

« Reply #5 on: 16/January/2019 »

Online cortomaltesepg

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #6 on: 16/January/2019 »
Koliko će se raditi zavisi od porta,kompanij,menadžera i još milion stvari ali ubjedljivo najmanje se radi u šopu.A posao nije težak,makar ne fizički,a plaćen si više od utility-ja koji rmbači svaki dan po 11 i više sati.A plaćen si više iz istog razloga što je kapetan plaćen više od tebe.prošao sam mnoge departmente i znam da je u šopu najbolji odnos novca i kvaliteta života!To niko ne može da spori...

Online layla

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #7 on: 16/January/2019 »
Koliko će se raditi zavisi od porta,kompanij,menadžera i još milion stvari ali ubjedljivo najmanje se radi u šopu.A posao nije težak,makar ne fizički,a plaćen si više od utility-ja koji rmbači svaki dan po 11 i više sati.A plaćen si više iz istog razloga što je kapetan plaćen više od tebe.prošao sam mnoge departmente i znam da je u šopu najbolji odnos novca i kvaliteta života!To niko ne može da spori...

ne znam da utility ima platu 3,400 dolara al ajde  :embarrased:

Online cortomaltesepg

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: 16/January/2019 »
Odakle ti da utility ima 3i400?nejse!
Ovaj,ko kaze da ima 77 sati nedeljno rada u šopu,sa deliverijem i svim ostalim poslićima ne vezanim direktno za prodaju,neka uploaduje svoj work sheet ili kruz planer.

Online layla

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: 16/January/2019 »
Odakle ti da utility ima 3i400?nejse!
Ovaj,ko kaze da ima 77 sati nedeljno rada u šopu,sa deliverijem i svim ostalim poslićima ne vezanim direktno za prodaju,neka uploaduje svoj work sheet ili kruz planer.

work shit nemam ostao je na brodu
a itinerary imas 14 dana kruz svaki drugi dan sea day. navigacija port navigacija port (Norway season) navigacija 14 h radnih ..a port 7h pa ti racunaj kolko je radnih sati za 14 dana  :waiting:
a da u portu se i radi van tih 7 h kada je shop otvoren

Offline dubica

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: Canival Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
« Reply #10 on: 16/January/2019 »
Hours of Work: 303.10 hours/ Month 
Ovo je moje radno vrijeme po ugovoru ,u naj boljem slucaju radi se oko 220, 240 radnih sati ,al sve ovisi o shop menageru ,ako si lose srece i naletis na psihopatu.Koji nikad ne izlazi van broda i ljubi noge officu naj*** si drzi te u portu u shopu samo zato da zadovolji svoje perverzije ,da je on bogu dan da ima inijacitivu i stalno daje prijedloge brze bolje preko tudzih ledza  . :pad:

Forum

« Reply #10 on: 16/January/2019 »

Posao na brodu, registracija