Author Topic: Cekanje datuma ukrcaja za Crystal,da li je u meni problem ili njima?  (Read 1334 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline MarioK

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
  • Never stop,never look back.
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Crystal Cruises
  • Recruitment Agency: Uspinjaca Zagreb
  • Job Title: Junior waiter
Poštovanje dragi forumaši,evo ja se danas registrirao da malo vidim kakva iskustva imaju drugi ljudi...
Naime,U 10.mj. sam pokrenuo priču s radom na kruzeru,obavio liječnički,cijepio se,obavio SCTW,intervju prošao (RADI SE O CRYSTAL CRUISE kompaniji) i prije nekih mj dana mi je lupljena na kraju i viza koju sam dobio na temelju LOE (letter of employment,al to je bilo samo za vizu...
e sad mene Dean iz uspinjače stalno tješi kako gura kompaniju i gnjavi za ukrcaj jer sam ja nestrpljiv oko datuma odlaska što mi je malo i bezveze da mi ne mogu reći bar otprilike kad ću ići.
Prijavio sam se za junior waitera na crystal cruise kompaniji preko uspinjače (iliti Employmenta u Zagrebu preko Deana odnosno prvo preko gazde Siniše jer ga moj stari zna) al nebitno,sve sam napravio,na vrijeme bez ikakvih odgoda,prošao intervju i dobio mail od Deana da sam prošao,da idem i na kraju kad sam dobio Vizu u PUtovnicu,mislio sam,sad ću ja brzo,kad ono evo ošlo već mj dana,ni traga ni glasa datumu,e sad moje pitanje je,da li je to normalno i koliko dugo se može čekati na odgovor za ukrcaj?
I da,viza mi je odobrena na 10 godina.
Hvala svima.
Ako je nekome lakše neka se javi privatno da mu dam broj telefona.

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
To je manje-vise normalno, ja sam prosao interview i cekao 2 meseca da mi kazu dal sam primljen ili ne, kada su javili da sam posao, nakon toga sam cekao jos 5 mececi na datum i ukrcaj...
neki ljudi cekaju i po godinu dana a neki se ukrcaju brzo, to zavisi od potreba kompanije, hiljadu puta je pisano o tome ako si primljen i odradio sve sacekaj jos malo ukrcaces se bez panike. pozdrav!