Author Topic: Sezona 2019  (Read 5141 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dubi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Cabin stewardess
Re: Sezona 2019
« Reply #15 on: 26/February/2019 »
Hvala ti. Znaci ne mogu ne polozit 😁. Da te dokumente sam vec uplodala a polako cu poceti i sa testovima 😉

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Sezona 2019
« Reply #16 on: 27/February/2019 »
Paa ne znam bas hah. Ja sam bio jedina osoba na brodu koji nije polozio to. U biti nisam ni otvorio aplikaciju, ma ni dirnuo. I bilo je bas bas dosta galame zbog toga, ali opet ja po svom. Na kraju sam bio na svadji od sat vremena  kod HM, gdje smo ipak nasli neki kompromis tako da sam samo upload ove vazne dokumente, a i to sam jedva...
One testove nisam ni dirnuo, uz obecanje da cu cim dodjem kuci sa sezone..aha kako da ne

Sestra je ove godine zakucala, max 100% osvojenih bodova. Ona je i ove godine u France ali na jugu.




Offline Juli

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Sezona 2019
« Reply #17 on: 27/February/2019 »
Sve te testove mozes da uradis milion puta dok ne prodjes.
Uvijek je 10 istih pitanja. Lijepo uslikas telefonom sto ne znas i kada ti u sljedecem ponavljanju dodje to pitanje znas odgovor.

Bolje je to doma odraditi jer ako HR pritiska HM na brodu da svi moraju imati polozen e-learning onda to moras tamo polagati a internet na brodu zna biti koma

Sretno
Sailing...

Offline Dubi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Cabin stewardess
Re: Sezona 2019
« Reply #18 on: 28/February/2019 »
Ma naravno ja cu to sve rijesiti prije odlaska. ja sam ono... sve nek bude po PS-u.
nego sada si gledam prijevoz do treninga šta i kako da rezerviram. trening mi počinje 12.3. u Kelnu, Njemačka. imam dan ranije tj 11.3. let iz Zg za Keln 190 eura, što znači da moram prespavati u Kelnu da bi stigla na brod do 12h kako su mi napisali. našla sam si Hostel odmah blizu broda i on mi još dodje 35 eura, plus put od Rijeke do Zg plus sa aerodroma u Kelnu do hostela. to će mi sve skupa preći limit od 250 eura koji refundiraju. dali znate hoće li mi oni htjeti uopće refundirati trošak hostela. hm...nisam sigurna u to. imam i jeftiniju varijantu da idem busom, vidim da oni nekako i preferiraju bus al bus ZG-Keln tramakala bi se 20h što mi se baš i neda.
kako je vama bilo stim refundacijama za put, šta uopće refundiraju a šta ne.
za nazad idem iz Amsterdama i to mi je lakše jer mi je let nekih 70 eura i nemam troškova hostela itd. to će stati u budzet.

Offline Dubi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Cabin stewardess
Re: Sezona 2019
« Reply #19 on: 28/February/2019 »
@BoškanBoškovic baš si me nasmijao :D . baš si cool!
koliko dugo si radio na brodovima i koja pozicija? sestra znači u Francuskoj, to mi se isto čini fora. voljela bi i Francusku vidjet , pa možda slijedeće sezone... :D. jeli ona sama izabrala da ide u Francusku ili su je poslali?

Offline BoškanBoškovic

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 84
    • View Profile
Re: Sezona 2019
« Reply #20 on: 28/February/2019 »
Ma ja sam ti otisao turisticki, cisto da vidim kako je to. I bilo mi je jako zanimljivo iako sam bio na najtezoj poziciji. A tek da sam bio sailor...to bi bilo znaci ono TOP! A ti ispiti i to glava me boli na samu pomisao. Kad sam dosao kuci na onoj stranici sam imao poruka i notifikacija vise od Nives Celzijus

Sestra je od 18.godine na rijeci, izrazila je zelju za France jer je tamo najbolji tips, nije mogla birati brod i rijeku, u Francuskoj imas 3 rijeke na kojima Viking plovi.

Isto tako na kraju sezone pojedincima ponude produzenje sezone. Isto tako mozes se dobrovoljno javiti, mozes ostati u maticnoj luci tijekom zime da cistis i peglas napaljenim mornarima. Zatim opcija Douro rijeka u Portugalu. Tu je prelijep krajolik ali mala zarada. Takodjer opcija Egipat, Viking ima i tamo brodove koji plove za vrijeme Christmas Cruise, vidjet ces u predavanjima u videu gdje se jedna Indonezanka zove ŠALA BA MALA i ima super talent za pjevanje, bas radi kao sobarica.

Offline ina988

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 16
  • Tough times don't last ; Tough people do !
    • View Profile
Re: Sezona 2019
« Reply #21 on: 04/March/2019 »
Ma naravno ja cu to sve rijesiti prije odlaska. ja sam ono... sve nek bude po PS-u.
nego sada si gledam prijevoz do treninga šta i kako da rezerviram. trening mi počinje 12.3. u Kelnu, Njemačka. imam dan ranije tj 11.3. let iz Zg za Keln 190 eura, što znači da moram prespavati u Kelnu da bi stigla na brod do 12h kako su mi napisali. našla sam si Hostel odmah blizu broda i on mi još dodje 35 eura, plus put od Rijeke do Zg plus sa aerodroma u Kelnu do hostela. to će mi sve skupa preći limit od 250 eura koji refundiraju. dali znate hoće li mi oni htjeti uopće refundirati trošak hostela. hm...nisam sigurna u to. imam i jeftiniju varijantu da idem busom, vidim da oni nekako i preferiraju bus al bus ZG-Keln tramakala bi se 20h što mi se baš i neda.
kako je vama bilo stim refundacijama za put, šta uopće refundiraju a šta ne.
za nazad idem iz Amsterdama i to mi je lakše jer mi je let nekih 70 eura i nemam troškova hostela itd. to će stati u budzet.

Ciao Dubi. Viking ti nece refundirati trosak za hostel.
ja sam sigurna da ti je brod vezan u Keln, tako da nece biti frke i kad sletis da prespavas na brod.
Mozes im jos poslati e mail i pitati.

Offline Dubi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Cabin stewardess
Re: Sezona 2019
« Reply #22 on: 04/March/2019 »
Cao Ina znam da nece, pitala sam ih. Pitala sam ih i dali mogu doci na brod dan ranije pa su mi rekli da nije moguce, tako da cu prespavati u hostelu o svom trosku. Naska sam hostel odmah blizu broda i rezervirala sam si nocenje. I karte sam rezervirala, rjesila testove i spremna sam za polazak 😊.

Offline Vukas

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
    • View Profile
Re: Sezona 2019
« Reply #23 on: 05/March/2019 »
Srecno Dubi  ;)

Offline Dubi

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Cabin stewardess
Re: Sezona 2019
« Reply #24 on: 05/March/2019 »
Hvala ti Vukas!   :wave: