Author Topic: Embark day pre termina za vizu, sta ciniti  (Read 1403 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Vava

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Pozdrav svima, primljena sam na GP pre par dana, iako sam u razgovoru rekla da sam za svaki slucaj zakazala termin za vizu za 17. maj, najranije sto je bilo dostupno, iako u tom trenutku nisam ni znala da ce me primiti, oni mi danas salju mail sa ugovorom i garantnim pismo i tu vidim da je ukrcaj 15. maja. I sada ne znam sta mi je ciniti, da li da pisem kompaniji da mi je razgovor za vizu tek 17. maja ili da cimam ambasadu. Iako sumnjam da ambasadu boli uvo da mi izlazi u susret i odobri raniji termin. Bas sam se iznervirala i sad mi je frka da me ne otkaci kompanija zbog toga, ne znam sta da radim

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Embark day pre termina za vizu, sta ciniti
« Reply #1 on: 05/April/2019 »
pa pisi kompaniji... ti ne mozes da utices na ambasadu.... nek ti pomere za koji dan ako moze,ili mesec dana kasnije...

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Embark day pre termina za vizu, sta ciniti
« Reply #2 on: 06/April/2019 »
Pozdrav svima, primljena sam na GP pre par dana, iako sam u razgovoru rekla da sam za svaki slucaj zakazala termin za vizu za 17. maj, najranije sto je bilo dostupno, iako u tom trenutku nisam ni znala da ce me primiti, oni mi danas salju mail sa ugovorom i garantnim pismo i tu vidim da je ukrcaj 15. maja. I sada ne znam sta mi je ciniti, da li da pisem kompaniji da mi je razgovor za vizu tek 17. maja ili da cimam ambasadu. Iako sumnjam da ambasadu boli uvo da mi izlazi u susret i odobri raniji termin. Bas sam se iznervirala i sad mi je frka da me ne otkaci kompanija zbog toga, ne znam sta da radim

to ti je prelako rijesit. i meni se to desilo jednom. samo ides na opciju "zatrazi hitni termin". tu opises situaciju i kazes da ces prilozit orginalni letter of e, bukvalno ti u par sati promijenu termin. ne sikiraj se haverko

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Embark day pre termina za vizu, sta ciniti
« Reply #3 on: 06/April/2019 »
joj izvini, tek sad kontam da ti u stvari ne trazis ovu americku c1d vizu. nemam pojma kako to ide onda

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Embark day pre termina za vizu, sta ciniti
« Reply #4 on: 07/April/2019 »
U svakom slucaju probaj da kontaktiras ambasadu...nemas sta izgubiti.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced