Author Topic: za koji posao aplicirati, da nije preterano ponizavajuci u odnosu na druge?  (Read 5462 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Upravo Safe Cruise trazi za asst i bufete: http://safecruise.rs/naredni-intervju-za-posao-na-kruzeru/

Pa pazi,zavisi sta ti je u cilju da postignes na brodu,kao sto sam ti u prethodnom postu napisao,slobodno vreme je majka svega! Doduse kao asst buffet i buffet ces uzimati vise kinte ,sto je negde i cilje,odnosno zbog toga smo i tamo.ali ne zaboravi da ces raditi po 12.13.14 sati , a ako si jos i malo stariji (tipa 25+ ili 30+), pa vidis da neko ko je mnogo mladji od tebe je na vecoj poziciji i naredjuje ti ovo ili ono,onda si ga mentalno ugasio da kazem..... Vidjao sam slucajeve medju nasima....

FB Supervizori uglavnom Rumuni su tu glavni

Offline casual23

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Buffet Steward
Bato moj ti je predlog ukoliko vec zelis u  ugostiteljstvo, zaobidji restoran i idi u bar. Para ista ako ne i bolja sada kad je promenjem pulling, drugaciji raspored, i za nijansu laganiji zivot i manje stresniji nego u restoranu. Eto toliko.

Послато са SM-G965F уз помоћ Тапатока


Offline Dezhan

  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Meni je engleski skoro pa savrsen,pa sam opet bio da perem sudove.Ako je za tebe to preterano ponizavajuce bolje sedi kod kuce..Nisi ti za posao vidim ja

Offline Cydonia

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
    • View Profile
  • Country: BIH
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: EP
  • Job Title: Youth staff
Slažem se da je termin "ponižavajući" totalno pogrešan, jer em nije ponižavajuće legalno zaraditi novac radom, em iz te perspektive svaka pozicija može biti takva, taman i da si menadžer pa slušaš nekog polu debila kako se žali na šta bilo zarad šake besplatnih bombona, plišanog mede i plastičnog trofeja- ship on the stick. Kad smo kog toga, na prošlom brodu, Guest services desk je imao kutiju tog plastičnog g...a kao "emergency". Tj. da umire poneke goste kad se žale. Onda zamisli ozbiljnost žalbe kad te plastično s..e može umiriti i na šta neko troši energiju za vrijeme odmora od 11 dana!
Samo kad se pogleda fb strana Johna Healda i kad se vidi kakve sve gluposti ljudima padaju na pamet da se žale, a ti ljudi su gosti i moraš biti ljubazan, susretljiv i uslužan, može biti ponižavajuće. Sa druge strane, to je turizam i kao takav je svuda isti. I svuda neko mora da čisti i kuva.
Nema od tog ispraznog osjećaja uzvišenosti ništa.

Sent from my SM-A310F using Tapatalk