Author Topic: Spa2019  (Read 1605 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Nelly_

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Beautician
Spa2019
« on: 26/April/2019 »
Pozdrav ljudi, vec duze vrijeme nitko ne pise nista za Spa, vec neko vrijeme Steinr u Bg hitno trazi spa osoblje, otici cu slj mjesec, tama sam uspjela novce ustediti za odlazak, no takoder u Zg postoji uspinjaca agencija koja salje kozmeticare ali ne mogu nacu nikakva iskistva niti preporuke. Gdje salju? Kako? Dok sa Steimerom sve znas, otovreno pisu i snimaju pogotovo Dana Ristic koja ih sve i regrutuje. Molim vas ako ima neko friske vjesti, savjete, iskustva, preporuke samo piste, puno ce ponoci svima nama  :hekla:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Spa2019
« Reply #1 on: 26/April/2019 »
Dana svakih 7 daana drzi intervjue i salje ljude na obuku u London... Posto sam malo pratio njen rad na Instagramu, ima ona i te open-day kada prezentuje sta sve i kako se zivi i radi na brodu kao spa.... Ja znam ono sto vidim i cujem od samog spa osoblja tamo na brodu,razlikuje se malo od onoga sto tamo kod Dane ucis, ali preporuke za nju,jer svi nasi koji su otisli za SPA, otisli su zahvaljujuci njoj....

Sam intervju nije tezak ni zahtevan,zavisi sta radis. Treba da demonstriras svoje znanje iz oblasti za koju se prijavljuje, da imas OK engleski da mozes da se sporazumes i to je to.... Obuka je u Londonu, traje nekoliko tjedana ,zavisi na kakvom si nivou znanja i slicno....

Kontaktiraj Danu pa ce ti sve objasniti :)

Offline Nelly_

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Beautician
Re: Spa2019
« Reply #2 on: 26/April/2019 »
Hvala, znam za njih, pratim ju jako dugo na fb, yt, ig pa sam upoznata s njihovim principom rada ali bi takoder voljela i istraziti druge agencije, kao sto rekoh kod nas u Zg ima uspinjaca koja isto salje ali ne mogu naci neke informacije osim par recenica s njihove web stranice, takoder postoji i Canyon Ranch, o njemu se nesto malo pisalo ali meni nedovoljno da se apliciram kod njih. Kako mi se cini uskoro kupujem kartu za Bg 😏

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Spa2019
« Reply #3 on: 27/April/2019 »
Steiner nikada ne trazi ljude a da nije hitno. +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)