Author Topic: Konobar u baru - tetovaže  (Read 1560 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bauštelac

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Konobar u baru - tetovaže
« on: 29/April/2019 »
Dobra stara dilema.

Dobio sam posao kao konobar u baru, kompanija Cunard, naravno nisam spominjao da imam tetovaže, nemam vidljive svakako, ali imam na listovima obe noge.

 Također, imao sam i za Dizni intervju pre par meseci, ali mi je rečeno da se na Diznijevom ostrvu radi u sorcevima, pa sam rekao da imam te tetovaže. Mislim da bas zbog toga nisam dobio posao.

Da li kao konobar u baru na brodu ću morati da radim u sorcu ponekad, imate li sličnih iskustava? Da li mislite da je pametnije da kupujem steznike ili dok budem tamo da insistiram na dugim pantalonama.

Poslato sa SLA-L22 uz pomoć Tapatoka


Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Konobar u baru - tetovaže
« Reply #1 on: 29/April/2019 »
Moja preporuka nabavi steznike i mirana glava.
Ja sam kupio elasticni materijal u boji koze, otisao u krojacku radnju oni izmerili i napravili par komada.
Veoma jednostavno. Posle mozes da kombinujes i sorts i pantalone. I ne razmisljas hoce li ti iko ista reci.
Pozdrav!

Offline Bauštelac

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Konobar u baru - tetovaže
« Reply #2 on: 29/April/2019 »
Hvala ti puno. Gde si nabavio taj materijal?

Valjda neću da izgledam kao neka dvorska luda sa tim steznicima, naročito jer mi je na jednoj nozi skoro preko celog lista površinom. Nadam se da nece uopšte biti posla u kratkim pantalonama. 🤣

Hvala na informacijama i živeli!

Poslato sa SLA-L22 uz pomoć Tapatoka


Offline Bauštelac

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Konobar u baru - tetovaže
« Reply #3 on: 30/April/2019 »
Dovoljan mi je stres što nisam upao na Dizni, bar za ovo da mi bude mirna glava :D

Poslato sa SLA-L22 uz pomoć Tapatoka


Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Konobar u baru - tetovaže
« Reply #4 on: 30/April/2019 »
Imas u skoro svim ranjama gde se prodaje tekstil za sivenje kupis metar i kod neke snajerke da to lepo izmeri i napravi, tako sam ja. onaj kupovni je bio zesce sra*e jer je mnogo krut i steze, koza svrbi ispod njega, a ne verujem bas da ces da izbegnes kao bar waiter da radis bez sortsa, ipak pool deck ima bar nekoliko barova uvek otvorenih. Malo je seks na +40c da radis u pantalonama :D