Author Topic: Intervju za security officer, royal caribbean..  (Read 2441 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Legionar

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Pozdrav ljudi, odlucio sam se registrirat na ovaj forum kako bi sto vise naucio od vasih iskustva, ali vidim da ih nema bas puno sto se tice ove pozicije, par sati sam proveo citajuci razne postove ali nikako da nadem neku pricu koja se odnosi za ovaj posao ili nesto slicno tome..

Najveca zelja mi je bila raditi na nekom brodu koji nema turista na sebi nego prevozi teret kojem treba oruzana pratnja ali kako je dosta tesko doci do takvog posla poceo sam se raspitivat za posao preko Uspinjace i stvarno su jako ljubazni i nakon puno mailova danas su me zvali i rekli da u utorak oko 15h cu imati intervju na engleskom, malo me muci jer engleski pricam ko rus al dobro progutat cu to 'r' nekako  :D
Shvatio sam da su se dosta zainteresirali za mene zbog vojnog iskustva i nato misije.

Pa evo ako mi moze neko pomoci i reci sto ce me uopce pitati u tom razgovoru i kakav je uopce taj posao, kakva su iskustva ljudi?

Offline grem.hitro

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Slovenija
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Audio technician
I ja sam isao preko Uspinjace. Nemam sto reci....vrlo ljubazni su.

Neznam tocno sto sve se trazi za poziciju koja te zanima....ali ako se dobro sjecam, netko je iednom napisao tu na forumu da ima security na brodu oko 1400 dolara placu ...

Moj savjet ti je svakako, da se na intervjuu potrudis i da si suveren kad pricate na engleskom....



Poslano z mojega BLA-L29 z uporabo Tapatalk


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Legionar

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Hvala na linku i odgovorima, koliko vidim dosta dosadan posao, duplo manja placa nego u misiji a radis ko crnac :D

Offline grem.hitro

  • Registered
  • *
  • Posts: 24
    • View Profile
  • Country: Slovenija
  • Recruitment Agency: Employment power
  • Job Title: Audio technician
Hvala na linku i odgovorima, koliko vidim dosta dosadan posao, duplo manja placa nego u misiji a radis ko crnac :D
nekako tako da.....od prilike....

Poslano z mojega BLA-L29 z uporabo Tapatalk