Author Topic: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu  (Read 2003 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline goja1991

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: Royal
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar waiter
Pozdrav drugari....
Zanima me uopšteno Royal Caribbean za bar department. Kako prolaze bar waiteri tamo. To jest koliko se odprilike izlazi na mjesečnom nivou plata+gratuity+tips (znam da to zavisi od vise faktora: gostiju, dužine kruza, ponajviše tebe lično-pričam o bakšišu) ali recimo neka sredina. Znam da ima na forumu dosta moreplovaca koji znaju bar nesto o ovom topicu. Bio bih vam jako zahvalan ako imate bilo kakve informacije. Lijep pozdrav.  :pilot:

Offline goja1991

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: Royal
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar waiter
Re: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu
« Reply #1 on: 27/May/2019 »
Je l' moguće da niko ništa ne zna???  :hmm: :embarrased: b00/

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu
« Reply #2 on: 27/May/2019 »
Je l' moguće da niko ništa ne zna???  :hmm: :embarrased: b00/


nije. vjerovatno znaju, al nece da ti kazu :P

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu
« Reply #3 on: 28/May/2019 »
Je l' moguće da niko ništa ne zna???  :hmm: :embarrased: b00/

Pitanje je malo intimno, nece svako da deli informaciju koliko zaradjuje, pogotovo sa clanom kome je prvi post vezano za zaradu. Bez, ljutnje...

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
Re: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu
« Reply #4 on: 28/May/2019 »
 :D ovaj forum bi trebalo da bude sve vezano za poso. prva stavka, prvo pitanje, prva asocijacija koja meni padne na pamet kad neko kaze poso - pare. j*** svu pricu o poslu, ako nemam pojma kolko cu para uzet. nismo amerikanci. sto neko nebi reko liku kolko para se moze uzet  :) sta ima veze

Offline goja1991

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: Royal
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar waiter
Re: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu
« Reply #5 on: 28/May/2019 »
Tako je "svašta" potpuno si u pravu brate. New hope nisam ja prijatelju novi na ovom sajtu vec sam dugo godina ovdje, samo sam zaboravio prijašnju lozinku  :facepalm: , pa sam novu napravio, prije sam se podpisivao sa goja91. I još da dodam da se uopšte ne slažem sa tvojim mišljenjem čuj to "novi si ovdje ko da ti daje informacije koliko može da se zaradi" . Pa koliko sam ja shvatio svrha ovog foruma je da dođemo do informacija i da pomognemo jedni drugima. Inače ja sam moreplovac zadnje 4 godine. Lijep pozdrav drugari.

Offline NewHope

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu
« Reply #6 on: 28/May/2019 »
Tako je "svašta" potpuno si u pravu brate. New hope nisam ja prijatelju novi na ovom sajtu vec sam dugo godina ovdje, samo sam zaboravio prijašnju lozinku  :facepalm: , pa sam novu napravio, prije sam se podpisivao sa goja91. I još da dodam da se uopšte ne slažem sa tvojim mišljenjem čuj to "novi si ovdje ko da ti daje informacije koliko može da se zaradi" . Pa koliko sam ja shvatio svrha ovog foruma je da dođemo do informacija i da pomognemo jedni drugima. Inače ja sam moreplovac zadnje 4 godine. Lijep pozdrav drugari.

Haha aa ja mislio jos jedan od onih sto dodje pita koja je plata i zauvek nestane, dobro imas izvinjenje. Meni je drugar na Royalu, videli smo se zimus dok je bio na odmoru, kaze od 2200-3500, sad koliko sta i gde ne znam ali u tom rasponu. ovo je dakle iz druge ruke, kao sto si i sam rekao zavisi od vise faktora, mi smo zajedno radili na Ncl i porededci te dve kompanije zadovoljniji je Royalom...poz bralee bez ljutnje :)

Offline goja1991

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
  • Country: Bosnia
  • Company: Royal
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: Bar waiter
Re: Koliko izlaze Bar waiteri na Royal Caribbeanu
« Reply #7 on: 28/May/2019 »
Ništa prijatelju izvinjenje prihvaćeno. I ja sam radio za NCL 4 ugovora hahhahahahhaa. Trebao sam nazad sad 20 maja ali sam rekao da se ne vraćam više. Dobio sam brate u Januaru mjesecu 1014$ plata+gratuity, a basic salary mi bio 1545$ ako mi vjeruješ. Rekao sam sebi više se nevraćam na NCL. Hvala ti puno za informacije. A to što kažeš 2200-3500$ je li to bez tipsa ako možda znaš? Lijep pozdrav