Author Topic: Tuzba protiv Princessa u procesu- shoulder injury  (Read 2754 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Marko777Marko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Pozdrav svima. Radio sam za Princess 4 godine i pre cetiri meseca sam se povredio na radu. Povredio sam rame pokusavajuci da pomerim kofu sa alatom u workshopu. Inace radim u Technical departmentu kao plumber. Tuzio sam kompaniju preko advokata iz Majamija jer imam permanent disability usled pomeranja kosti. Advokat mi je kao rekao da mogu da dobijem 100k. Zanima me, da li je to istina i koliko ce trajati proces? Da li da unajmim jos nekog advokata? Da li mogu da odem sa radim za neku drugu kompaniju i da li bi to bilo rizicno za moj slucaj?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Kakva je to kofa koja ti rasturi rame i pomeri kosti? Jesi li dobio pisanu instrukciju sefa da ju pomaknes nekamo bez icije pomoci? Ne vidim kako bi drugacije kompanija bila odgovorna za tvoju povredu.

Ko je potpisao da imas permanent disability?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline marcus

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Kako majstore imas permanent disability i trazis drugu kompaniju majke ti? :)
Tuzio si kompaniju da bi uzeo pare na mufte, sad trazis drugu kompaniju, a kad Srb, Bih, CG i Mak zabrane i tamo..bice nam neko drugi kriv.
Vazi!

Offline svašta

  • Registered
  • *
  • Posts: 724
    • View Profile
ja ti zelim da ih oderes buraz. sretno!  :D supci nisu stavili instrukcije za pomjeranje kante :P

Offline Luka1010

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Tuzba protiv Princessa u procesu- shoulder injury
« Reply #4 on: 23/January/2020 »
Pozdrav svima. Radio sam za Princess 4 godine i pre cetiri meseca sam se povredio na radu. Povredio sam rame pokusavajuci da pomerim kofu sa alatom u workshopu. Inace radim u Technical departmentu kao plumber. Tuzio sam kompaniju preko advokata iz Majamija jer imam permanent disability usled pomeranja kosti. Advokat mi je kao rekao da mogu da dobijem 100k. Zanima me, da li je to istina i koliko ce trajati proces? Da li da unajmim jos nekog advokata? Da li mogu da odem sa radim za neku drugu kompaniju i da li bi to bilo rizicno za moj slucaj?


i ja isto sam podneo tuzbu protiv Royala C jos u junu 2019 ...nista se ne desava na sudu?? jos cekas??? isto imam advokata u majamiju...ne znam koliko se ceka a vec su poslali jednu cifru ali advokat je odbio i ceka vecu cifru..odlepio sam od cekanja

Offline Marko777Marko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
 :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Offline Dina8

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
  • Country: BiH
  • Company: Princess Cruises
dobio si pare?  :D

Offline negociant

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
Kada potpises sa jednim advokatom, drugi advokati ti nece prici na kilometar, sto naravno nije bitno jer nema puno razlike medju njima, proces je isti. (Osim iskreno ako nije amputacija, smrt i bas bas teze povrede, tu preporucujem Lipcon)
Kada doktor ili doktori (uvek trazite second opinion, jer na to imate sva prava!) napisu da ste dostigli MMI i da niste vise fit for duty, procedura moze da pocne. Verujte svom advokatu i UVEK mu recite ISTINU! Samo tako ce on najbolje resavati slucaj.
U principu, na vansudsko poravnanje se ceka oko godinu dana. Ako vam se ponudjena cifra cini malom, odbijte je. Ako advokat kaze da je mala, verujte da jeste. U tom slucaju vas slucaj ide dalje na arbitrazu. To traje jos godinu dana, mozda malo vise. Ako se ni tu ne postigne dogovor, ide se na court trial.
To je to ukratko, ako ima dodatnih pitanja, pucajte.

Offline Marko777Marko

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: Tuzba protiv Princessa u procesu- shoulder injury
« Reply #8 on: 19/October/2020 »
Kako doslo,tako i otislo  :money: