Author Topic: belmedic lekarski za celebrity odradjen  (Read 1403 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline g.shop

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
evo da javi upravo sam odradio lekarski na bel medic za celebrity cruise i da podeli iskustva .

lekarski sam zakazao i dobio sam potvrdni email sa termino i uputama od doktora u kojima vam navode sta da kog rezima ishrane da pridrzavate pred sami pregled da bi vam analize bile sto tacnije. navode vam koju hranu da izbegavate i koje napitke i pica ne pijete nekih 24h pred pregled. pregled mi je bio zakazan u 9h ujutro. iskreno bio sam malo skeptica posto sam citao dosta losih stari o bemedic na netu ali kad sam dosao jako sam se iznenadio. bio sam taco u 9h i docekala me je med setra nasmejana i jako ljubazna. odmah su me sproveli na davanje krvi i mokrace. posle toga sam isao kod doktorke  sluha pa zatim ocni i onda na snimanje pluca. zatim dok sam cekao dali su mi formulare da ih popunim i onda kod doktorke na spirometriju pa merenje i to je to . sve ukupno nekih dva sata. samo da obratite paznju ako vam se ne zahteva EKG naglasite to da ne bi placali i dangubili za nesto sto ne treba. po zavrsetku sam platio sve ukupno je izaslo 24000 dinara. i posle par sati poslali su mi mailom krvne nalaze sve je bilo u redu i posle par dana doktorka je nazval da mogu doci da pokupim lekarski. ina radio sam u klinici belmedic ulica kneginje zorke. sve pohval za profesionalsnost i ljubaznost. eto ako aneko zatreba jos neka informacija slobodno pitajte. pozdrav