Author Topic: Mein Schiff kako do druge kompanije  (Read 3273 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dumdum

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Mein Schiff kako do druge kompanije
« on: 06/August/2019 »
Imam pitanje ?
Ja sam radio na brodovima pre nekih 7-8 godina na Roya-u kao pomocnik konobara pa posle i kao konobar(Allure of the seas i Legend of the seas) i ja sam bio zadovoljan.
Sobe su dvokrevetne sa kupatilom naravno na -2 spratu i bez prozora ali to je normalno, klopa uvek moze da se nadje pile i pirinac, kinta nikad ispod 2200 cak i prvi mesec.
E sad mladji brat mi je na brodu i prvo je bio problem da uopste ode na brod jer niko ne prima Srbe i Sea Agency Dejan koje je mene poslao ni Sinisa nije mogao da uradi nesto osim za neku potpuno bezveze kompaniju koja radi sa starim royalovim brodovima i za goste ima samo engleze , ugov je 9 meseci, i nema US potova ma ono uzas i sramota...
Posle toga ni makedonci Kouzon nije prosao i na kraju je upao zbog poznavanje nemackog na ovu kompanu Mein Schiff  ma neki stari brod Herz i sve je all incluseve tako da baksisa nema nistaaaaa.
Mislim naravno da ce zavrsiti ugovor tu nema dileme...
Da li moze pomoc oko promene kompanije (kontakt agenta) ili da li znate da li je i na drugim brodovima u kompaniji drugacije i moze normalo da se radi i da se uzima bakis...
Jer je potpuno glupo odlaziti na brod za 1200e :(((
Ovo je samo moje misljenje
Ili su se vremena toliko promenila pa sam ja u zabludi ali u danasnje vreme i danasnju inflaciju rad na brodu ispod 2000-25000 dolara je sramotno...
Hvala svima na pomoci

Offline cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Mein Schiff kako do druge kompanije
« Reply #1 on: 07/August/2019 »
mozda nije para ka sto je bila prije al je ipak para koju kuci ne mozes zaradit!
a kamo li ustedjet...
6mjesecix1200 eur= 7200 eur -malo li je?
a ako si vrijedan pa dobijes promociju ili te prebace u exkluzivu imas jos vise para!
Pa kad nafatas iskustva predjes na dizni dje ti jeplata 4000usd
by the way svaka preporuka za Mein Schiff,plata u eure,mozda je 200 eura manja nego na carnivalu ili royalu ali se zato brate MNOGO manje radi

Online triki

  • Registered
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Re: Mein Schiff kako do druge kompanije
« Reply #2 on: 31/May/2022 »
Neke sveze utiske oko ove kompanije?