Author Topic: Odlazak na brod u paru, na poziciju purser  (Read 6351 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline minica

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Molim za informacije preko koje agencije moze da se sredi odlazak na isti brod sa verenikom na istu poziciju.
EP kaze da oni ne mogu da salju u paru na poziciju pursera nego samo asst waiter.
Zna li neko agenciju koja moze ili koga da kontaktiram?!
Hvala unapred!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Odlazak na brod u paru, na poziciju purser
« Reply #1 on: 08/June/2010 »
Pitaj ovdje: safecruise.rs@gmail.com
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Odlazak na brod u paru, na poziciju purser
« Reply #2 on: 08/June/2010 »
Molim za informacije preko koje agencije moze da se sredi odlazak na isti brod sa verenikom na istu poziciju.
EP kaze da oni ne mogu da salju u paru na poziciju pursera nego samo asst waiter.
Zna li neko agenciju koja moze ili koga da kontaktiram?!
Hvala unapred!

Ep iz mogu iskustva ne može..
ča je  život vengo fantažija

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Odlazak na brod u paru, na poziciju purser
« Reply #3 on: 11/June/2010 »
Ep iz mogu iskustva ne može..

Može, ali ne želi trošiti energiju bezveze, jer će prije poslati 10 ljudi na brod nego jedan par koji hoće biti zajedno na brodu.
Osim toga, želja za odlaskom u paru sugerira nesigurnost i veće je vjerovatnost da će se obadvoje razočarati i vratiti.
Kada jedan odustane, ode i drugi, ... a agencija onda mora objašnjavati kompaniji zašto su se i jedni i drugi extra trudili bezveze.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Odlazak na brod u paru, na poziciju purser
« Reply #4 on: 11/June/2010 »
Može, ali ne želi trošiti energiju bezveze, jer će prije poslati 10 ljudi na brod nego jedan par koji hoće biti zajedno na brodu.
Osim toga, želja za odlaskom u paru sugerira nesigurnost i veće je vjerovatnost da će se obadvoje razočarati i vratiti.
Kada jedan odustane, ode i drugi, ... a agencija onda mora objašnjavati kompaniji zašto su se i jedni i drugi extra trudili bezveze.

možda  šefe, no meni i suprugi su itekako zakomplicirali, i nema veze  odlazak u paru s nesigurnošću (možda kod 21 godišnajka može i imati ali u 30-ima čovjek ima drukčije poglede na život).

Ispalo na kraju da ona  tuče more a ja još doma, različite kompanije sada, i moramo se sami snalaziti za istu kompaniju i brod, ne vidim dovoljno dobar razlog koji može agent imati za ovo, jer je lagao, pokazao da je  nevjerodostojan na kraju itd  itd..  Mogu probati shvatiti razloge  ali ne  opravdavam nikako...

Iz mog iskustva  ako neko ide/želi na brod u paru jednostažvno izbjegne  takve agente  i svima lakše, ja sam  naučio na teži način.
ča je  život vengo fantažija