Author Topic: Purseri (Guest service)  (Read 109676 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #165 on: 11/April/2010 »
Nakon što prođeš ona dva testa (Wonderlic i Marlins) ideš na razgovor,pričate samo na engleskom osim ako taj interviewer zna drugi jezik koji si naveo da znaš,inače ne bi trebao. Gleda ti application pa pita po tome uglavnom,šta si radio,gdje,zašto želiš ići,zašto na tu poziciju,šta trenutno radiš,koliko dobro govoriš jezike,jesi li putovao,što očekuješ i tome slično. Moj savjet: ne govori ništa loše o bivšim poslodavcima,nemoj reći da trenutno baš ništa ne radiš te budi pričljiv i nasmijan.Pozdrav

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #166 on: 11/April/2010 »
Hvala puno na informacijama  ="" ="" 

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #167 on: 12/April/2010 »
Ima li jos neki datum i mesto za intervju za pursera preko A priorija ili je samo ovaj 14.4.?!


Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #168 on: 13/April/2010 »
Kaj vi ljudi ne kuzite ili sta ??? To je vjerojatno neki deal izmedju ep-a i apriori...  interview se odrzava kod ep-a na staroj adresi

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #169 on: 13/April/2010 »
Kaj vi ljudi ne kuzite ili sta ??? To je vjerojatno neki deal izmedju ep-a i apriori...  interview se odrzava kod ep-a na staroj adresi
Jučer na interw.čuo osobno kako Siniša priča sa Suzi,da mu pošalje listu kandidata!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #170 on: 14/April/2010 »
evo, javljam se ovdje buduci da je tema "interview" zakljucana...
dakle, danas nas je bilo oko 40 na razgovoru u Zagrebu za guest service, prvo nam je gosp. David odrzao kratku prezentaciju o Carnivalu, brodovima, ugovorima i slicnim stvarima, nakon toga smo pisali wonderlic test engleskog jezika i nakon toga su krenuli itervjui.
Budući da sam bila u grupi ljudi koja je prva išla na intervju, ne znam kako je bilo drugima, ali koliko znam, meni i ljudima koji su bili prije mene je bilo ok.
Mene je pitao čime se bavim, koliko dobro govorim strane jezike i onda smo jos pol minute pričali o drvenim kućicama (doslovce :) )
i to je bilo to, na kraju me je dosta ishvalio pa sam bila sretna ko malo dijete  :-))))'

ajmo ostali buduci recepcioneri, podijelite svoje impresije... :party:
Labor improbus omnia vincit.

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #171 on: 16/April/2010 »
Dobar dan, novi sam ovdje, iako pratim forum već neko vrijeme ..

kako god bio sam u srijedu 14.04.2010 na interwiev u Zagrebu preko Suzane  (a priori) i jučer ujutro mi je  potvrdila da sam primljen, zapravo dobio sam rezultat wonderlica koji kaže da sam ga pooložio iako nisam stigao riješit 100% (50 pitanja - 20 minuta)

Nismo imali nikakvu pripremu barem mi koji smo dosli preko suzane, interwiev je  bio odličan, G. David je ugodan  za razgovor i iskusan ispitivač. imao sam nekoliko općih pitanja  u smislu što radim, dali imam hotelsko iskustvo, kako bi definirao #hospitality# i slično. na kraju me  pitao sto supruga  misli o odlasku na  brod i koji rok vremena  trebam da bi mogao poceti..

preko EP izgleda da je bilo puno vise ljudi nego preko a priori (5 nas je  bilo Suzaninih), , sve skupa efektivnog interviewa je bilo 22 minute (ukljucujuci wanderlic)
ča je  život vengo fantažija

Offline catfish

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #172 on: 18/April/2010 »
to me too je interview bio ugodan 14.04., na kraju razgovora se osjećaš ok, nikakav bad.....odlično mi što je Mr. Steedman držao 20-minutno predavanje o CCL-u i poslu pursera.taman se uspiješ u to vrijeme malo opustiti!!
medjutim, rekli su da će krajem tjedna javiti rezultate i da li smo prošli. meni nitko ništ' još nije javio, ni mail-ao, ni sms-ao.....
jel to znači da me neće?
ima li netko da je bio/la ,sada, u srijedu na razgovoru, jesu li vama što javili? b00/

Offline stjohnny

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 204
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #173 on: 18/April/2010 »
Ni meni nisu ništa javili,ne miriše mi na dobro... -()-

Offline Dan

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 354
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #174 on: 18/April/2010 »
Bio sam 14 na interview, 15 u 10 ujutro mi je potvrđeno da sam  prošao (preko A Priori), danas sam dobio upustva za slijedeće korake.
ča je  život vengo fantažija

Offline catfish

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #175 on: 19/April/2010 »
Bio sam 14 na interview, 15 u 10 ujutro mi je potvrđeno da sam  prošao (preko A Priori), danas sam dobio upustva za slijedeće korake.

"Odlično"...
tebi ,Dan, good luck i dobro more...a ja odoh da plačem  :D

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #176 on: 19/April/2010 »
ma ni meni nis nisu javili.
valjda ep-ovcima treba vise vremena, jer je prek apriori bilo samo 5 ljudi, a ostatak su svi bili preko ep-a. iako, nije u redu da kazu da ce do kraja tjedna javiti i onda nista. eh, izgleda da moramo cekati...
Labor improbus omnia vincit.

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #177 on: 19/April/2010 »
Ljudi,
EP morate sami zvati, oni uvijek kazu da ce vam javiti ali malo kome jave. Ja sam dva puta preko njih bila na intervjuu i oba dva puta sam morala sama zvati da mi kazu da sam prosla, malo su neorganizirani pa najbolje zovite umjesto da se przite cekajuci.
Sretno!!

Offline catfish

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #178 on: 19/April/2010 »
Ljudi,
EP morate sami zvati, oni uvijek kazu da ce vam javiti ali malo kome jave. Ja sam dva puta preko njih bila na intervjuu i oba dva puta sam morala sama zvati da mi kazu da sam prosla, malo su neorganizirani pa najbolje zovite umjesto da se przite cekajuci.
Sretno!!

e baš ti hvala na informacijon!!!
zvala ja odmah i rekoše mi da sam i ja prošla (poslat će mi upute za dalje ovaj tjedan).
pa mislim... mogli su kazati da se trebamo sami informirati , a ne da će nam javiti krajem tjedna i onda ništ!!
e ak' ću za ovo morati dati 200e agenciji...tipično hrvatski-loša usluga za puno love!!

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
Re: Purseri (Guest service)
« Reply #179 on: 20/April/2010 »
juhu, ja sam isto prosla! idem polako  sad sređivati ostale papire i završiti faks naravno, i onda- put pod noge!!! :)
Labor improbus omnia vincit.