Author Topic: Purseri (Guest service)  (Read 109513 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #45 on: 17/November/2008 »
Da znao sam, zato mi je i bilo cudno kak 5.12., hvala sefe

Offline Aristotelus

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #46 on: 18/November/2008 »
Da da 4-tog je.

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #47 on: 19/November/2008 »
e evo ovako sad sam bila u ep izcimala sam se po  zagrebu van svake pameti  oT
al to je nebitno sad su mi rekli da collage za pursere vise  ne postoji !

usput kad pisem niko mi nije dao priznanicu na oni 800e u ep i dobila sam jedino priznanicu za ljekarski kod baterloa i to zadovoljstvo me kostalo 150 e

za te novce likovi bi mogli il mogli pokusati bar biti ljubazni .
 e sad odo pit svoju kavicu  :D

Offline zoki85

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #48 on: 24/November/2008 »
dakle, iz prve ruke - college ne da nije otkazan nego ga unaprijedjuju. dakle, ima ga i sada traje 4 tjedna, placen je u punom iznosu i od 1. mjeseca 2009. na carnivalu vise nema pursera nego je to guest service.

poruka za sve buduce pursere, posao je divan, ljudi su krasni i mjesta su nevjerojatna...ali ako imate razloga ostati, imate nekoga tko vas ceka razmislite dobro i ako sumnjate nemojte ici - malo cete uzitka dobiti od tog raja na zemlji ako mislite na zenu(neki i na djecu) koju ste ostavili doma. sje*ano je to. no s druge strane, necu da popujem nikome - svatko se nosi sa istim situacijama na drugaciji nacin; pa tako i moji buduci kolege sa zarucnicima/zenama/suprugama. svima mnogo srece, ja odo rigati jerbo nas valja za umrijeti  :pop1:

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #49 on: 24/November/2008 »
dakle, iz prve ruke - college ne da nije otkazan nego ga unaprijedjuju. dakle, ima ga i sada traje 4 tjedna, placen je u punom iznosu i od 1. mjeseca 2009. na carnivalu vise nema pursera nego je to guest service.

poruka za sve buduce pursere, posao je divan, ljudi su krasni i mjesta su nevjerojatna...ali ako imate razloga ostati, imate nekoga tko vas ceka razmislite dobro i ako sumnjate nemojte ici - malo cete uzitka dobiti od tog raja na zemlji ako mislite na zenu(neki i na djecu) koju ste ostavili doma. sje*ano je to. no s druge strane, necu da popujem nikome - svatko se nosi sa istim situacijama na drugaciji nacin; pa tako i moji buduci kolege sa zarucnicima/zenama/suprugama. svima mnogo srece, ja odo rigati jerbo nas valja za umrijeti  :pop1:

zoki druze svaka cas sto se javi ,hvala na informacijama.  :uzdravlje: nadam se da cemo se nekad sresti uz kafu i rakiju

Offline kazaki

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #50 on: 24/November/2008 »
dakle, iz prve ruke - college ne da nije otkazan nego ga unaprijedjuju. dakle, ima ga i sada traje 4 tjedna, placen je u punom iznosu i od 1. mjeseca 2009. na carnivalu vise nema pursera nego je to guest service.

poruka za sve buduce pursere, posao je divan, ljudi su krasni i mjesta su nevjerojatna...ali ako imate razloga ostati, imate nekoga tko vas ceka razmislite dobro i ako sumnjate nemojte ici - malo cete uzitka dobiti od tog raja na zemlji ako mislite na zenu(neki i na djecu) koju ste ostavili doma. sje*ano je to. no s druge strane, necu da popujem nikome - svatko se nosi sa istim situacijama na drugaciji nacin; pa tako i moji buduci kolege sa zarucnicima/zenama/suprugama. svima mnogo srece, ja odo rigati jerbo nas valja za umrijeti  :pop1:

tacno tako...posao na brodu jeste nesto naj. naj, ako mene pitas, ali ne ako imas porodicu....zena manje vise, ali deca...razlog mog napustanja

Offline zoki85

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #51 on: 24/November/2008 »
tacno tako...posao na brodu jeste nesto naj. naj, ako mene pitas, ali ne ako imas porodicu....zena manje vise, ali deca...razlog mog napustanja


ma i ako zenu imas.... sta ce ti raj ako ne mozes uzivati u njemu jer ti fali onaj netko? -()- inace je to posao kao svaki drugi, a to mozes i doma.... ali da se ne varamo, iskustvo je divno, mjesta su nesto sto ne mozes zamisliti i zajednica je odlicna... ali, barem iz moje perspektive, nije vrijedno toga - ne trajno barem. razje*e ti sve drugo, pardon my french ;)

Offline Aristotelus

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #52 on: 27/November/2008 »
Ja kad sam bio na brodu, purseri, a pogotovo "purser trainee"(onaj koji se uhodava u posao), su bili jako lo

Offline johnnywalker

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #53 on: 28/November/2008 »
Purser-trainee na Carnivalu ima oko $1300 dolara mesecno, Princess ide negde oko $1400, mnogo stresan posao, zamislite 24 sata posao gde vam se ljudi non stop zale i pitaju najgluplja pitanja. Ako se napreduje do 2nd Purser tu je plata oko $1800-$2000, sto je vec mnogo bolje ali je za to potrebno par ugovora naravno.


prijavit ću se jednog dana ja za recepciju, to ti je sto posto.

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #54 on: 03/December/2008 »
Zna li neko imaju li purseri slob. vremena izaci na kopno kad je brod u luci i kako to funkcionira? Znam da ne mogu kao ovi iz shopa biti slob .cak po nekoliko sati ali kolko se moze vremena ukrasti? :pop:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #55 on: 03/December/2008 »
Zna li neko imaju li purseri slob. vremena izaci na kopno kad je brod u luci i kako to funkcionira? Znam da ne mogu kao ovi iz shopa biti slob .cak po nekoliko sati ali kolko se moze vremena ukrasti? :pop:

Zasto ne bi mogao nekoliko sati? A radi se i nocna smjena na rotaciju, tako da mozes imati cijele dane slobodne.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ivyperson

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #56 on: 05/December/2008 »
jučer je u EP-u u Zagrebu bio interview za pursere za Carnival, iliti po novom guest service.

Pojavilo se 15-20 osoba. Od tih ljudi, 1 ili 2 nije prošlo

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #57 on: 05/December/2008 »
Ivyperson mozes li mi reci jel je uslov znanje dva jezika za  pursera , tj. jel neko proveravao kandidate dal znaju dva jezika jer sam cuo da su dva uslov?     

Offline ivyperson

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #58 on: 05/December/2008 »
Ivyperson mozes li mi reci jel je uslov znanje dva jezika za  pursera , tj. jel neko proveravao kandidate dal znaju dva jezika jer sam cuo da su dva uslov?     

Jučer nitko nije provjeravao znanje drugog jezika, jer osoba koja je vodila interview zna samo engleski

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Cruise Ship Job - Purseri (Guest service)
« Reply #59 on: 05/December/2008 »
Hvala pomogla si mi mnogo e sad sto se tice jezika onda engleski je taj koji znam a poradicu na nemackom i tako imati dva jezika za prolazak za pursere.
Inace sam nemacki ucio u skoli ali sam mal ozaboravio .Nista onda znaci ENGLESKI- NEMACKI .Mislim da je to to.


           
                       :run:


E da dodam samo ako je bio razgovor samo na engleskom onda znaci nisu provereavli da li kandidat zna neki drugi jezik koji je ujedno i uslov za pursere ..hmm..  Sad mi to malo nije jasno a prosli ste intervju jucer  ...Kako to?