Author Topic: Odradio 5 ugovora kao Team headwaiter, cekam LOE i datum ukrcaja...  (Read 3044 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zgsleeper

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Pozz kao sta sam i na drugoj temi napisao nakon sto godina se vracam na Carnival gdje sam davno odradio 5 ugovora kao Team headwaiter, kada sam se odlucio vratiti aplicirao sam za Restaurant Supervisora, isti dan nakon odlaska u EP mi dolazi mail sa linkom za Hirewue intervju, nakon sta sam to odradio cekao sam cca. 3 tjedna kada su me zvali iz agencije da gosp. Stice zeli samnom razgovarati i da odaberem dan i vrijeme kad cu bit slobodan za telefonski razgovor..
Sam razgovor nije bio klasicni intervju nego ispitivanje sta sa moje sta sa njegove strane o mom iskustvu tada na Carnivalu sadasnjem s obzirom da sam imao vlastiti posao u Hrvatskoj jako dugo, ocekivanja itd.. trajalo je skoro sat vremena i na kraju razgovora sam dobio info da ce me jedan od Maitre'd nazvat i nakon toga ce mi javiti kakva je odluka.
Iduceg dana dobivam mail da opet odaberem datum i vrijeme za novi telefonski razgovor, koji je ovaj puta bio puno kraci te na kraju istog opet info da ce mi se povratno javiti hahaha
I nakon 7 dana dobivam mail da sam dobio posao te da ce mi iz agencije javiti sta dalje
U Uspinjaci sam nakon par dana odradio Marlins i talent plus testiranje koje sam prosao sa 97 i 91 posto...
Sada cekam LOE i datum ukrcaja...
Ako tko ima kakvih pitanja neka slobodno pita..

Offline Zgsleeper

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Pozz evo updejt, stigao mi je LOE pocetkom 11 mjeseca je ukrcaj, koliko sam shvatio iz maila ovo je samo za vizu, tako da bi se mjesto ukrcaja moglo promijeniti a vjerovatno i datum...

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
U restoranu uvijek treba ljudi, pogotovo onih koji su se dokazali, cestitam  :clapping:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Zgsleeper

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Hvala, javim jos gdje tocno idem, jos samo vizu moram rjesit i to je to.. kad malo bolje pogledam nije to toliko dugo trajalo iako se meni cinilo predugo hahhaha.. Oko sredine 7 mjeseca je iz agencije poslan upit za mene...

Offline Zgsleeper

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Evo jucer saznao da idem 26.10 na Sensation...
Pozz svima

Offline Zgsleeper

  • Registered
  • *
  • Posts: 41
    • View Profile
  • Country: Hrvatska
  • Company: Carnival
  • Recruitment Agency: Uspinjaca
  • Job Title: N/A
Evo da napisem malo dojmove, skoro 2 tjedna sam ovdje dosta toga se na Carnivalu promijenilo, i dalje se privikavam na novu poziciju i to da sam sad ja taj koji kontrolira druge a ne nekad kad sam bjezao od takvih hahahah, brod je klasika Fantasy class, al ono sta je najbitnije managnent je stvarno super od Hotel Directora do Maitredia... i sta god trebam tu su svi na raspolaganju i vidi se da zele pomoc.. Nadam se da ce potrajati pozz...
Ako tko ima kakva pitanja nek slobodno pita...

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Uzivaj! Sretno !
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced