Author Topic: Guest relations officer - Celebrity cruises  (Read 7054 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Bruno3

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Guest relations officer - Celebrity cruises
« on: 22/September/2019 »
Pozdrav svima, javio sam se Kouzon agenciji za posao recepcionera preko njih. Prije nekih mjesec dana imao sam s njima preliminarni intervju, nakon čega su mi poslali mail da su me "namijenili" za posao Guest relation officera na Celebrityju i poslali mi link da se logiram na C-TRAC i ispunim sve podatke, što sam ja i učinio. Jedino mi još traže da uploadam video interview, jel to misle na glavni interview s predstavnikom kompanije ili nešto drugo?

Od tada mi se uopće ne javljaju, pa me zanima je li to nekakvo normalno vrijeme čekanja na glavni interview (dakle, praktički još ništa konkretno nisam ni uradio)? Poslao sam im i mail prije nekoliko dana i nisu odgovorili, sad razmišljam da ih osobno zovem. Nije mi žurba ići na kruzer, ali volio bih znati je li uopće moja aplikacija u procesu ili su u hodu zaboravili na mene  :smack:

Online cortomaltesepg

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 322
    • View Profile
Re: Guest relations officer - Celebrity cruises
« Reply #1 on: 22/September/2019 »
Ceka se nekad i duze.Agencija ima vise kandidata a regrutera saradjuje sa vise agencija.Tako da moras cekat na red.Nadam se da ce ti biti brzo i uspjesno!
Sto se tice  videa,mislim da treba da snimis kratak Film,Video isjecak o Sebi...nisam siguran,nazovi agenciji,pa budi I malo naporan jer to im je posao

Offline Bruno3

  • Registered
  • *
  • Posts: 31
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/A
Re: Guest relations officer - Celebrity cruises
« Reply #2 on: 23/September/2019 »
Dobro, mene je jedino brinulo da nisu zaboravili na mene. Mislio sam im se svakako javiti da vidim na čemu sam i da vidim što ću s tim famoznim video intervjuom.

Tamo u C-TRAC-u su me također tražili i da navedem osobu koja bi mi mogla dati preporuku te njezin kontakt broj, ja sam stavio broj svoje menadžerice u hotelu u kojem trenutno radim. Zna li se možda koliko često oni iz Royal Caribbeana provjeravaju reference?

Offline Purser

  • Registered
  • *
  • Posts: 185
    • View Profile
  • Country: us
  • Recruitment Agency: -
  • Job Title: -
Re: Guest relations officer - Celebrity cruises
« Reply #3 on: 24/September/2019 »
Dobro, mene je jedino brinulo da nisu zaboravili na mene. Mislio sam im se svakako javiti da vidim na čemu sam i da vidim što ću s tim famoznim video intervjuom.

Tamo u C-TRAC-u su me također tražili i da navedem osobu koja bi mi mogla dati preporuku te njezin kontakt broj, ja sam stavio broj svoje menadžerice u hotelu u kojem trenutno radim. Zna li se možda koliko često oni iz Royal Caribbeana provjeravaju reference?

Mislis hire right?